RuchWideo

Czy prawidłowo ćwiczysz? Napnij brzuch, ściągnij łopatki – o co w tym chodzi?

Napnij brzuch, zepnij łopatki, przyjmij postawę – czasami słyszymy różne rzeczy od trenerów, ale kompletnie nie wiemy, o co im chodzi. Jak nauczyć się napinać brzuch? Co to znaczy „spiąć łopatki”? Dzisiaj przygotowałam dla Was materiał, który powinien rozwiać te wątpliwości.

Bardzo często pytaliście mnie pod treningami co mam na myśli mówiąc: napnij brzuch, ściągnij łopatki, napnij pośladki… i tak dalej. Dlatego stwierdziłam, że nagram wideo, w którym w bardzo prosty sposób tłumaczę, jak ogarnąć te wszystkie komendy i jak utrzymać prawidłową postawę podczas ćwiczeń… i w życiu codziennym. Jeśli macie jakieś wątpliwości lub pytania  – dajcie znać w komentarzu!

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.