Rozciąganie na dziśWyzwanie rozciąganie

Wyzwanie – rozciąganie: dzień 15

Czy czujecie tą podniosłą atmosferę? Tak, dokładnie – to już ostatni dzień naszego wyzwania! 🙂

Gratulacje! Jeśli tu jesteś i to czytasz to nie wątpię, że Ci się należą – udało Ci się dobrnąć do ostatniego dnia naszego wyzwania rozciągania.

Mam nadzieję, że wyzwanie Ci się podobało i nie nudziło.  Wiem, że czasami na pewno było ciężko, żeby się zebrać i porozciągać, ale mam nadzieję, że było to tego warte i widzisz jakieś efekty.

Jeśli tak – bardzo proszę, po zrobieniu ostatniego zestawu, napisz mi, czy coś się zmieniło w komentarzu 🙂

 

ZADANIE NA DZIŚ

Na zakończenie wyzwania BANALNE zadanie – krótki zestaw, który już znacie.  Ponieważ robiliśmy go na początku i na środku wyzwania, to idealne zakończenie, żeby zauważyć, czy coś się zmieniło w naszym zakresie ruchu.

Dziękuję Wam za wzięcie udziału w wyzwaniu! Szykuję dla Was niedługo kolejny plan treningowy – jednak z powodu pewnej niespodzianki data nie do końca zależy ode mnie 🙂 W związku z tym proszę Was jeszcze o odrobinkę cierpliwości 🙂 

KONKURS – INFORMACJE

Jeśli chodzi o nasz konkurs związany z aktywnością w trakcie wyzwania,  przypominam, że wyniki ukażą się 5 listopada w tym artykule.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.