• Szukaj

Wyzwanie – rozciąganie: dzień 15

Czy czujecie tą podniosłą atmosferę? Tak, dokładnie – to już ostatni dzień naszego wyzwania! 🙂

Gratulacje! Jeśli tu jesteś i to czytasz to nie wątpię, że Ci się należą – udało Ci się dobrnąć do ostatniego dnia naszego wyzwania rozciągania.

Mam nadzieję, że wyzwanie Ci się podobało i nie nudziło.  Wiem, że czasami na pewno było ciężko, żeby się zebrać i porozciągać, ale mam nadzieję, że było to tego warte i widzisz jakieś efekty.

Jeśli tak – bardzo proszę, po zrobieniu ostatniego zestawu, napisz mi, czy coś się zmieniło w komentarzu 🙂

 

ZADANIE NA DZIŚ

Na zakończenie wyzwania BANALNE zadanie – krótki zestaw, który już znacie.  Ponieważ robiliśmy go na początku i na środku wyzwania, to idealne zakończenie, żeby zauważyć, czy coś się zmieniło w naszym zakresie ruchu.

Dziękuję Wam za wzięcie udziału w wyzwaniu! Szykuję dla Was niedługo kolejny plan treningowy – jednak z powodu pewnej niespodzianki data nie do końca zależy ode mnie 🙂 W związku z tym proszę Was jeszcze o odrobinkę cierpliwości 🙂 

KONKURS – INFORMACJE

Jeśli chodzi o nasz konkurs związany z aktywnością w trakcie wyzwania,  przypominam, że wyniki ukażą się 5 listopada w tym artykule.

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!