Rozciąganie na dziśWyzwanie rozciąganie

Wyzwanie rozciąganie – dzień 8

Czy uwierzycie, że zleciało już tyle czasu, że śmiało mogę powiedzieć, że ponad połowa wyzwania już za nami? Mam nadzieję, że jesteście gotowi na dzień 8!

Wyzwanie idzie jak z płatka. Widzę Wasze codzienne komentarze pod zadaniami, zdjęcia i relacje na grupie – i jestem po pierwsze dumna, a po drugie zaskoczona, jak wytrwali jesteście. 🙂 

WYZWANIE ROZCIĄGANIE – DZIEŃ 8 

Dzisiaj czeka nas test. Po 8 dniach porównamy, jak nam idzie rozciąganie z pierwszym zestawem. Zwróćcie uwagę, czy łatwiej przychodzi Wam wykonywanie ćwiczeń i czy macie większy zakres ruchu. 

Czekam na Wasze relację, czy widzieliście dzisiaj jakąś różnicę w rozciąganiu z tym zestawem!


 

PAMIĘTAJ O RAPORCIE!

Zadanie zrobione? Daj znać w komentarzu, że dalej jesteś! I czy ćwiczenia nie sprawiły Ci żadnych problemów 🙂

Jeśli chcesz, relacjonuj wyzwanie na swoich profilach (dodaj tylko hasztagi #druzynaCF i #wyzwanierozciaganieCF – dzięki temu będę mogła Cię znaleźć). Wszystkie takie publikacje przeglądam. Jestem bardzo wdzięczna za każdy sygnał od Was 🙂

Jeśli dodajesz materiały, to automatycznie masz też szanse w konkursie. Jeśli jakimś cudem nie wiesz, o co chodzi, zobacz na artykule o wyzwaniu, jakie nagrody możesz wygrać!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.