Site icon Codziennie Fit

Wyzwanie rozciąganie: dzień 3

Jesteście gotowi na trzeci dzień wyzwania?

Jesteście cudowni! Wasze komentarze i aktywność jest godna podziwu – oby tak do końca! Jeśli czujecie gorszy dzień, pamiętajcie, że nasze wyzwanie nie zajmuje więcej, niż 30 minut dziennie. Nie musicie też szukać specjalnej pory, itp. – można się rozciągać nawet przed snem.

Jestem zachwycona tym, jak się zdołaliście zorganizować i zmotywować do pracy! Pamiętajcie, że w razie gdyby Wam się nie chciało, też możecie pisać komentarze czy dzielić się tym na grupie – pomożemy, damy kopa w cztery litery i sprawimy, żeby udało się ukończyć całe wyzwanie.

WYZWANIE ROZCIĄGANIE – DZIEŃ 3

Dzisiaj już nie będzie aż tak łatwo – przed Wami zestaw trwający 30 minut. Na pocieszenie powiem, że treningi w wyzwaniu będą się różniły długością oraz partiami ciała, więc codziennie możecie liczyć na coś innego, niż dzień wcześniej. 🙂

Ale! Na pewno ten zestaw znacie, tak jak i foki, które mi towarzyszą. 😀 

CZEKAM NA TWÓJ MELDUNEK!

Nie zapomnij dać znać, jak Ci poszło – ja wiem, że to już trzeci dzień i pewnie Ci się nie chce, ale uwierz mi, że jeden komentarz potrafi zmotywować kolejną osobę… i kolejną… i chyba właśnie o to chodzi, żebyśmy się wzajemnie motywowali!

Pamiętajcie też o konkursie – jeśli relacjonujecie wyzwanie na swoich profilach i dodajecie hasztagi #druzynaCF i #wyzwanierozciaganieCF – to macie szansę na wygraną!

Exit mobile version