Rozciąganie na dziśWyzwanie rozciąganie

Wyzwanie rozciąganie : dzień 1

Czujecie te emocje? Pierwszy dzień wyzwania rozciągania przed nami! Mam nadzieję, że jesteście gotowi!

Zaczynamy spokojnie – od zestawu, który trwa kwadrans. Tak jak pisałam na stronie wyzwania, nie będę wrzucać tylko gotowych filmów treningowych z kanału – pojawią się też nowe ćwiczenia, które będę nagrywać na bieżąco w trakcie wyzwania. W różnych formach. 🙂 Myślę, że to fajny sposób, żebyśmy byli bliżej siebie.

WYZWANIE ROZCIĄGANIE – DZIEŃ 1

Przed Tobą 15 minutowy zestaw. Łatwizna! Zanim zaczniesz, poświęć 5 minut na rozgrzewkę – na rozgrzanych mięśniach rozciąganie jest dużo bezpieczniejsze. Daj znać, jak Ci to wyszło i czy jesteś gotowy na jutrzejszy dzień?

CZEKAM NA TWÓJ MELDUNEK!

Nie zapomnij napisać, jak Ci poszło! To pierwszy dzień więc proszę  – nie odkładaj tego zadania na później, tym bardziej, że to tylko 15 minut z Twojego dnia. Kwadrans! Nie wmówisz mi, że nie masz piętnastu wolnych minut. Chociażby przed snem!

Jeśli chcesz, relacjonuj wyzwanie na swoich profilach (dodaj tylko hasztagi #druzynaCF i #wyzwanierozciaganieCF – dzięki temu będę mogła Cię znaleźć). Wszystkie takie publikacje przeglądam. Jestem bardzo wdzięczna za każdy komentarz, zdjęcie czy chociażby lajk. Dlaczego? Bo ja nie robię tego wyzwania dla siebie. Przecież wiecie! Ale oczywiście też z niego korzystam! I dzisiaj też będzie odhaczone 🙂

Jeśli dodajesz materiały, to automatycznie masz też szanse w konkursie. Jeśli jakimś cudem nie wiesz, o co chodzi, zobacz na artykule o wyzwaniu, jakie nagrody możesz wygrać!

Daj znać, jak Ci poszło – czekam na raport!

Do zobaczenia jutro!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.