• Szukaj

Czy można ćwiczyć w trakcie okresu?

Czy można ćwiczyć w trakcie okresu? Jaki trening wybierać, kiedy mamy miesiączkę? Dzisiaj o temacie, który z jakiegoś powodu często jest tabu – a nie powinien. Zobaczcie, jak wygląda kwestia aktywności fizycznej w trakcie „tych dni” i czy rzeczywiście rezygnowanie z ćwiczeń jest dla nas dobre.

Jestem też ciekawa, jak sytuacja wygląda u Was – ćwiczcie, czy rezygnujecie? Jak przechodzicie swoje miesiączki – jest to dla Was utrudnienie i powód do odpuszczenia aktywności fizycznej, czy jednak udaje Wam się kontynuować treningi?

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!