TreningiWideoZestawy ćwiczeń

STRETCHING | Rozciąganie dla osób, które dużo siedzą [WIDEO]

Czujecie się spięci, bolą plecy, ramiona, kark, biodra? Dużo siedzicie w ciągu dnia? Chcecie się rozluźnić? Znakomicie – w takim razie najnowszy zestaw ćwiczeń jest właśnie dla Was!Przygotowałam dla Was razem z marką  Sonko  nowy trening!
Tym razem to pełny zestaw ćwiczeń rozciągających, które skupiają się głównie na tych partiach ciała, które narażone są na wzmożone napięcie przy długotrwałym siedzeniu. Świetnie sprawdzi się jako rozciąganie w dzień wolny, ale także jako rozluźnienie przed snem, po pracy w pozycji siedzącej, podróży czy w trakcie stresującego okresu w życiu.

Dajcie proszę znać, czy trening Wam się podoba. Może macie jakieś życzenia co do następnych zestawów ćwiczeń?

STRETCHING / ROZCIĄGANIE DLA OSÓB Z PRACĄ SIEDZĄCĄ

Czym jest ten trening?
Ten trening to zestaw ćwiczeń rozciągających razem z lekką rozgrzewką, które pomogą poprawić gibkość ciała, elastyczność mięśni, zakres ruchu oraz rozluźnią spięte partie. Świetnie nada się dla każdej osoby, ale przede wszystkim najbardziej przyda się osobom, które dużo siedzą – w pracy lub w domu.

DLA KOGO:  dla osoby o każdym stopniu zaawansowania
RODZAJ:  rozciąganie (stretching) i mobilizacja
CEL:  poprawa zakresu ruchu, rozluźnienie spiętych mięśni, poprawa gibkości, zwłaszcza u osób z siedzącym trybem życia
INTENSYWNOŚĆ: niska

A jeśli chcecie więcej informacji o zdrowym trybie życia to koniecznie wejdźcie na portal znamizdrowo.pl – znajdziecie tam miedzy innymi moje artykuły 🙂 

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Wszystkie darmowe zestawy treningowe znajdziesz tu: zestawy treningowe.
A w tym miejscu znajdziesz przepisy na zdrowe dania: przepisy Codziennie Fit.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.