TreningiWideoZestawy ćwiczeń

Trening na plecy i brzuch – wzmacnianie [WIDEO]

Mocne plecy i brzuch nie tylko ładnie i zgrabnie wyglądają, ale przede wszystkim są składnikiem prawidłowej postawy i pomagają ustrzec się przed bólami i urazami. Dlatego przygotowałam dla Was dzisiaj przyjemny i konkretny trening na plecy i brzuch do wykonania w domu, bez żadnego sprzętu. Potrzebne są tylko Wasze chęci.

TRENING NA PLECY W DOMU

Wbrew pozorom, wcale nie tak łatwo znaleźć ćwiczenia na plecy do wykonania w domu. Wiem, że wiele osób miało z tym problem, w związku z tym ułożyłam trening typowo na plecy, dodając do niego także ćwiczenia na brzuch – dzięki temu za jednym razem ćwiczymy dwie bardzo ważne partie naszego ciała, poprawiamy swoją postawę, wzmacniamy mięśnie i cały core.

TRENING NA PLECY I BRZUCH -WZMACNIAJĄCY

Czym jest ten trening?
Ten trening ma za zadanie wzmocnić konkretne partie mięśniowe – brzuch i plecy, złożony jest z ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała, typ treningu to trening obwodowy.

DLA KOGO:  osoby o każdym stopniu zaawansowania
RODZAJ:  wzmacnianie
CEL:  wzmocnienie mięśni, ujędrnienie tych partii, poprawa postawy
INTENSYWNOŚĆ: niska i średnia

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.