• Szukaj

Trening cardio + ramiona [WIDEO]


Jednoczesny intensywny trening cardio i wzmacnianie ramion? Ten zestaw ćwiczeń pomoże wam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i jednocześnie zadbać o spalenie kalorii, poprawę kondycji jak i wzmocnienie i ujędrnienie ramion. Szykujcie się na mocny wycisk!

TRENING CARDIO W DOMU, TRENING NA RAMIONA W DOMU

Ten trening to hybryda – jednocześnie skupiamy się na konkretnej partii ciała (ramiona + klatka piersiowa) jak i robimy cardio, dzięki czemu jest intensywnie, kalorie spalają się same 😀 , a my po treningu poczujemy satysfakcję.

TRENING CARDIO + RAMIONA

Czym jest ten trening?
Ten trening to połączenie intensywnego treningu cardio oraz treningu na wzmocnienie ramion. W trakcie tych ćwiczeń zarówno spalimy sporo kalorii, jak i ujędrnimy i wzmocnimy ramiona oraz klatkę piersiową.

DLA KOGO:  osoby średnio-zaawansowane i zaawansowane, ambitni początkujący 
RODZAJ:  cardio, wzmacnianie
CEL:  spalenie sporej liczby kalorii, podkręcenie metabolizmu, wzmocnienie i ujędrnienie ramion, wzmocnienie klatki piersiowej
INTENSYWNOŚĆ: wysoka i średnia

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!