FitnastkaWideo

Jaki trening dla nastolatki?

Nastolatki też chcą ćwiczyć. I nie ma w tym nic dziwnego. Ba: w świecie, w którym zwolnienia z wf-u traktowane są jak coś normalnego, a aktywność na tych zajęciach trudno uznać za intensywną, to bardzo dobrze, że młodzi też chcą się ruszać. Problem tylko polega na tym, że czasami nie wiedzą jak to zrobić albo zabierają się do ćwiczeń ze złej strony. Dlatego dzisiaj na blogu krótki poradnik – jak powinien wyglądać trening u nastolatków. Ile razy w tygodniu ćwiczyć, jakie treningi wybierać i czego unikać? Zobaczcie sami!

JAKI TRENING DLA NASTOLATKI?

#Fitnastka to moja seria na kanale, w której pokazuję, jak być fit, mając naście lat. Kiedy sama byłam w takim wieku, trudno było mi znaleźć rzetelne źródło informacji, więc dorastając – sama chciałam stać się takim źródłem. 🙂

Starsze osoby natomiast zapewniam, że nie będzie z tego powodu mniej materiałów dla dorosłych. #Fitnastka jest moją dodatkową serią i chciałabym, żeby tak była traktowana – to dodatkowy materiał, a nie materiał „zamiast” czegoś innego. 🙂

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.