Codziennie Fit

Fit miesiąc – plan treningowy dla początkujących i zaawansowanych

Chcesz wrócić do regularnych treningów? A może po prostu potrzebujesz planu, który pomoże ci utrzymać regularność i zobaczyć efekty? Niezależnie od  celu, świetnie się składa – mam dla Ciebie nowy plan treningowy na cały miesiąc!

Zaprojektowałam dla Was nowy plan treningowy, który pozwoli Wam zamienić następne 30 dni w fit miesiąc! Treningi są urozmaicone i różne, więc na pewno nie będziecie się nudzić, a przy odrobinie zaangażowania z Waszej strony możecie osiągnąć naprawdę fajne efekty.

W planie do druku przygotowałam z Patrykiem także miejsce do odhaczenia treningu – bo wiem, jaka to satysfakcja, kiedy możemy sobie przekreślić kratkę i zameldować, że trening zrobiony! Jak zazwyczaj, plan składa się z moich treningów wideo, które znajdziecie na moim kanale na youtube.

Bardzo Was zachęcam do raportowania wykonywania planu np. w formie zdjęć na Instagramie – wystarczy, że dodacie hasztagi: #druzynaCF i #fitmiesiac a będę mogła Was znaleźć. Co tydzień będę chciała wrzucać na swoje Instastory profile, które dodają foty i relacjonują wyzwanie, żebyśmy wszyscy mogli się lepiej poznać <3 

NAJCZĘSTSZE PYTANIA DOTYCZĄCE PLANÓW

Ponieważ przy każdej publikacji planów treningowych pojawiają się te same pytanie, pozwoliłam sobie zebrać je w jedno miejsce:

Marta Hennig rozciąganie

 

SPIS TRENINGÓW Z PLANU:

Przygotowałam Wam bezpośrednie linki do filmów, żebyście nie marnowali czasu na szukanie odpowiednich treningów.

Dla początkujących:

TYDZIEŃ I I III

 1. Bez tupania 2
 2.  Full body
 3. WOLNE lub DVD : dla początkujących
 4. Trening spalający
 5.  Brzuch, uda, pośladki
 6. WOLNE
 7. Krótkie rozciąganie

TYDZIEŃ II I IV

 1.  Trening spalający
 2.  Dla początkujących 2
 3. WOLNE lub DVD : dla początkujących
 4. Bez tupania 1
 5.  Fit body
 6. WOLNE
 7. Stretching z fokami

Dla zaawansowanych:

TYDZIEŃ I I III

 1. Cardio + brzuch
 2.  Trening spalający
 3. Super body rzeźba
 4. WOLNE lub DVD : dla zaawansowanych
 5. Full body
 6. WOLNE
 7. Stretching z fokami

TYDZIEŃ II I IV

 1. Cardio + pośladki
 2.  HIIT
 3. Brzuch, uda, pośladki
 4.  tabata  lub DVD : dla zaawansowanych
 5.  Turbo trening
 6. WOLNE
 7. Krótkie rozciąganie

 JAK DOSTAĆ PLAN?

Jeśli jesteś zapisany na mój newsletter, dzisiaj (1.08) o godzinie 10:00 powinieneś mieć już plan na swojej skrzynce.

Jeśli nie jesteś subskrybentem newslettera, zapisz się poniżej, a po potwierdzeniu maila, także otrzymasz wiadomość z planem. Sprawdźcie swoje skrzynki, folder spam oraz zakładki w mailu.

UWAGA: jeśli po zapisaniu się do newslettera nie dostałeś maila potwierdzającego ani harmonogramu, sprawdź w folderze SPAM oraz w zakładach oferty czy innych dostępnych na Twojej skrzynce.JEŚLI MASZ MAILA NA ONECIE LUB WP i mimo zapisania się do newslettera nie dostałeś pliku (a sprawdziłeś w spamie i zakładkach), prawdopodobnie jest to problem Twojego dostawcy. Bardzo proszę – załóż wtedy maila np. na gmail.com. Tam zawsze wszystkie wiadomości dochodzą.

Jest jakiś problem z newsletterem na onecie i wp, za co bardzo przepraszam. Na razie nie wiem jak go rozwiązać  Niekiedy maile u tych osób nie docierają.

Członkowie newslettera raz w tygodniu dostają informację o wszystkich nowych postach na blogu. Dodatkowo, przy okazji wyzwań zawsze otrzymują darmowe materiały dostępne od razu.

DO DZIEŁA!

Mam nadzieję, że plany będą dla Was przydatne. Powodzenia! Jeśli chcesz dać znać, że ćwiczysz z planem, wrzucając zdjęcia z treningu dodaj hasztag #druzynaCF i #fitmiesiac  Możesz też udostępnić link do wpisu dla znajomych – im nas więcej, tym raźniej  Pamiętajcie, że bycie w grupie to nie tylko wsparcie dla Was, ale także motywacja dla innych! Trzymajmy się razem – wszystko będzie dużo łatwiejsze 🙂 

Po większą dawkę motywacji zapraszam na FACEBOOKA INSTAGRAM.

A MOŻE TRENING NA ŻYWO?

Jeśli chcesz przeżyć przygodę i potrenować ze mną na żywo przez kilka dni na obozie Codziennie Fit Camp – kliknij w baner, żeby dowiedzieć się szczegółów:

Exit mobile version