• Szukaj

Czego nie wiedziałam o byciu fit jako nastolatka (i żałuję!). Moje błędy.


Jako nastolatka chciałam wyglądać jak najlepiej, byłam bardzo ciekawa nowych diet i sposobów na bycie w formie, w związku z czym popełniłam masę błędów. Błędów, których mogłabym uniknąć, gdybym miała kogoś, kto przekazałby mi rzetelne informacje. A że najlepiej uczy się na czyichś wpadkach, to posłuchajcie dzisiaj o tym, co chciałabym wiedzieć o byciu fit, gdybym tylko mogła cofnąć się w czasie i przekazać to nastoletniej sobie 🙂

 Dzisiaj witam Was w pierwszym odcinku nowej serii #Fitnastka, w której będę próbowała przekazać jak być fit w wieku nastoletnim 🙂 Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

Fotografia główna: Agata Matulka Fotografia dla biznesu

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!