TreningiWideoZestawy ćwiczeń

Trening spalający. Podkręć metabolizm! [WIDEO]

Intensywny i różnorodny – taki jest najnowszy trening spalający! Dzięki niemu podkręcimy metabolizm i wzmocnimy całe ciało. Jeśli lubisz trochę się zmęczyć i poczuć całe ciało – ten trening jest właśnie dla Ciebie!

Przygotowałam dla Was razem z marką  Sonko  nowy trening! Tym razem jest to trening spalający – forma interwałów. Czeka nas dzisiaj 20 sekund pracy i krótki odpoczynek, dzięki czemu ciągle będziemy pracować na wysokich obrotach. Taka forma ćwiczeń podkręci nasz metabolizm nawet na kilka godzin po treningu. Ale ten zestaw to nie tylko propozycja dla odchudzających – przyda się także każdemu, kto chce wzmocnić całe ciało i poprawić swoją wydolność. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

TRENING SPALAJĄCY

Czym jest ten trening?
Ten trening bazujący na intensywnej pracy i krótkich przerwach podkręci Wasz metabolizm i pomoże spalać kalorie nawet po zakończeniu ćwiczeń.

DLA KOGO:  osoby, które ćwiczą przynajmniej 1,5 miesiąca
RODZAJ:  interwał + wzmacnianie
CEL:  podkręcenie metabolizmu, wzmocnienie ciała, spalenie kalorii
INTENSYWNOŚĆ: średnia i wysoka

A jeśli chcecie więcej informacji o zdrowym trybie życia to koniecznie wejdźcie na portal znamizdrowo.pl – znajdziecie tam miedzy innymi moje artykuły 🙂 

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.