Zdrowy lifestyle

Obóz Codziennie Fit Camp! 5 dni wspólnych treningów – nie może cię zabraknąć!

Już pod koniec sierpnia zobaczymy się na pierwszym sportowym obozie Codziennie Fit! Zostało jeszcze kilka miejsc!

Od daaaaawna chciałam zorganizować obóz sportowy! Sama mam wiele miłych wspomnień z moich obozów lekkoatletycznych, wiem też, że taki obóz to świetna okazja, żeby złapać trochę motywacji, zmienić nawyki i nastawienie. W związku z tym po wielu długich rozmowach i wątpliwościach, postanowiłam zorganizować Codziennie Fit Camp!

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO NA OBOZIE?

Obóz to totalny wypas dla każdej uczestniczki. Zaplanowałam 3 aktywności dziennie (treningi ze mną oraz z gościnnymi instruktorami), nocleg w bardzo ładnym hotelu ze spa, rytuał saunowy wchodzący w cenę obozu, zajęcia z Moniką Ciesielską z bloga Dr Lifestyle, zajęcia z fizjoterapeutą – Szymonem Moszny, pomiar składu ciała, wspólny babski wieczór, pakiet powitalny z prezentami… słowem – będzie się działo!

Codziennie Fit Camp Hotel Dębowy

Jestem mega podjarana całym tym projektem i bardzo się cieszę, że zobaczę się z Wami! W trakcie trwania obozu będę chciała też służyć poradami i wspierać osobiście każdą uczestniczkę, dlatego zdecydowaliśmy, że Codziennie Fit Camp nie będzie miał dużej ilości osób. Cały obóz odbywa się też w babskim gronie, żebyśmy czuły się bardziej komfortowo.

Obóz to doskonała okazja, żeby rozpocząć przygodę ze zdrowym trybem życia lub odzyskać zapał i chęci do działania. Chciałam też, żeby obóz przeznaczony był dla osób o różnym stopniu zaawansowania, stąd treningi będą miały dwa stopnie trudności, dzięki czemu zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane dostaną odpowiedni dla siebie wycisk.

Codziennie Fit Camp

CZY SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA?

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na obozie, jeśli więc jesteś zainteresowana – koniecznie odwiedź stronę obozu (klik) gdzie znajdziesz więcej informacji i możliwość rezerwacji miejsca.  Dodatkowo umożliwiliśmy płatność ratalną – za obóz można zapłacić w dwóch ratach, a wszystkie szczegóły znajdziesz już na stronie.

Mam nadzieję, że się zobaczymy pod koniec sierpnia <3 Tak się cieszę!

Fotografia główna: Agata Matulka Fotografia dla biznesu

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.