• Szukaj
rozciąganie po treningu

Rozciąganie po treningu – 15-minutowy zestaw [WIDEO]

Jeśli szukaliście zestawu ćwiczeń rozciągających idealnego po treningu, to mam bardzo dobrą wiadomość. Oto on!


Jak przećwiczycie – dajcie koniecznie znać w komentarzu, jak Wam się podoba!

ROZCIĄGANIE PO TRENINGU

Razem z Sonko przygotowałam dla Was kolejny zestaw ćwiczeń – tym razem jest to rozciąganie, które świetnie sprawdzi się po bieganiu czy po treningu. Kwadrans wystarczy, żeby rozluźnić się po ćwiczeniach i trochę odpocząć. Taki zestaw możecie wykonywać regularnie po każdym treningu. Miałam mnóstwo próśb o ten filmik, mam więc nadzieję, że się przyda 🙂


A jeśli chcecie więcej informacji o zdrowym trybie życia to koniecznie wejdźcie na portal znamizdrowo.pl – znajdziecie tam miedzy innymi moje artykuły 

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!