Codziennie Fit

Wyzwanie wiosenne: 31 dni do bycia FIT!

Czas się wreszcie obudzić z zimowego snu! Jeśli brakuje Ci motywacji albo inspiracji do zdrowego trybu życia, przychodzę dzisiaj z pomocą – zaczynamy nasze wiosenne wyzwanie! 31 dni, w trakcie których będziemy razem ćwiczyć i jeść zdrowo – po to, by nauczyć się dobrych nawyków i zmienić coś na wiosnę. Gotowi?

FIT WIOSNA – O CO CHODZI I NA CZYM POLEGA WYZWANIE?

To wiosenne wyzwanie ma bardzo proste zasady – chodzi nam o miesiąc regularnych treningów i zdrowego odżywiania. Po co? Dla jednych – żeby wprowadzić nowe nawyki i przyzwyczaić do treningów, dla innych – żeby mieć dodatkową motywację i wejść w nadchodzącą wiosnę z dobrym samopoczuciem, ciesząc się zdrowiem.

wyzwanie wiosenne, marta hennig

Fot. Fotografia dla biznesu Agata Matulka

ZASADY:

DAJ ZNAĆ, ŻE BIERZESZ UDZIAŁ W WYZWANIU – DODAJ OBRAZEK NA SWÓJ PROFIL:

Pamiętaj o dodaniu w opisie hasztagów #druzynaCF i #wiosnaCF , dzięki którym zarówno ja, jak i inne dziewczyny z naszej #druzynyCF będą mogły Cię znaleźć i wspierać!

POBIERZ OBRAZEK TUTAJ

Rysunek na obrazku i w kalendarzu to praca Meagolicious. Koniecznie zobaczcie jej profil! Ma więcej moich rysunków 😀

POBIERZ KALENDARZ!

Do wykonania wyzwania przygotowałam dla Was kalendarz – możecie w nim skreślać dni treningowe oraz postępy związane z dietą, a także wpisać i porównać pomiary przed i po wyzwaniem.

Jeśli jesteś subskrybentem newslettera, plan przyjdzie do Ciebie do godziny 20:00.  Jeśli nie jesteś subskrybentem newslettera, zapisz się poniżej, a po potwierdzeniu maila, także otrzymasz wiadomość z planem. Czyli wpisujemy poniżej swoje dane, przychodzi nam mail z potwierdzeniem, klikamy że potwierdzamy i już – plan będzie dostępny do ściągnięcia! 

 

Sprawdźcie swoje skrzynki, folder spam oraz zakładki w mailu.

 

UWAGA: jeśli po zapisaniu się do newslettera nie dostałeś maila potwierdzającego ani harmonogramu, sprawdź w folderze SPAM oraz w zakładach oferty czy innych dostępnych na Twojej skrzynce.
JEŚLI MASZ MAILA NA ONECIE LUB WP i mimo zapisania się do newslettera nie dostałeś pliku (a sprawdziłeś w spamie i zakładkach), prawdopodobnie jest to problem Twojego dostawcy. Bardzo proszę – załóż wtedy maila np. na gmail.com. Tam zawsze wszystkie wiadomości dochodzą. Jest jakiś problem z newsletterem na onecie i wp, za co bardzo przepraszam. Na razie nie wiem jak go rozwiązać 🙂 Niekiedy maile u tych osób nie docierają.

Członkowie newslettera raz w tygodniu dostają informację o wszystkich nowych postach na blogu. Dodatkowo, przy okazji wyzwań zawsze otrzymują darmowe materiały dostępne od razu.

ZACZYNAMY!

Mam nadzieję, że czujecie podekscytowanie – bo ja tak! Razem z Wami jestem w tym wyzwaniu i nie mogę się doczekać wspólnego walczenia o fit wiosnę. Postaram się regularnie nagrywać instastory – zaobserwujcie mój profil na Instagramie, żeby być na bieżąco: TUTAJ.

To jak, bierzecie udział? Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy mogę na Was liczyć!

Buziaki!

Wasza Marta

UWAGA – ŁÓDŹ, POZNAŃ I WARSZAWA

 

Macie ochotę na kolejny wspólny trening na żywo? Jeśli tak, mam dla Was super wiadomość!
Widzimy się:

Trzy dodatkowe miasta! 

 
Exit mobile version