Site icon Codziennie Fit

Siłownia – od czego zacząć?

Siłownia - od czego zacząć?
Siłownia – dla niektórych to twardy orzech do zgryzienia: mnóstwo sprzętów, ludzi i jeszcze więcej różnorakich teorii i technik, w których czasami trudno się połapać. Ta różnorodność może onieśmielać i sprawiać, że rezygnujemy z chodzenia do klubu fitness, bo nie czujemy się tam dobrze. Dlatego właśnie przygotowałam dla Was krótki film, w którym znajdziecie podstawowe informacje, które pomogą wam rozpocząć swoją przygodę z siłką.

Ten film to zaledwie wprowadzenie do całkowicie nowego cyklu na moim kanale. W nowej serii będę pokazywać jak korzystać z maszyn, jakie ćwiczenia warto wybierać, na co zwracać uwagę oraz jak to wszystko ogarnąć, żeby wizyta na siłce była efektywna i przyjemna. 🙂 Na początku zajmiemy się maszynami – zarówno tymi do cardio, jak i do ćwiczeń siłowych – ale nie tylko. Pogadamy także o obciążeniach, treningu z wolnymi ciężarami, wykorzystaniem bramy czy tym, jak można urozmaicić prosty trening na bieżni. Chcę też wam opowiedzieć, na co warto zwrócić uwagę i jak przekonać się do różnych fitnessowych sprzętów, by nie bać się ich używać i śmiało je włączać do swojego treningu. 🙂

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

Film powstał we współpracy z marką Life Fitness.

Exit mobile version