• Szukaj

Moja pierwsza trasa treningowa! Relacja z Krakowa i Katowic!

Setki dziewczyn i chłopaków z #drużyny Codziennie Fit, mnóstwo wylanego potu, uśmiechów i spalonych kalorii – tak zakończył się pierwszy weekend mojej trasy treningowej! Jeśli chcecie zobaczyć, jak to wszystko wyglądało – zobaczcie fotorelację, którą dla Was przygotowałam!

Po pierwsze –  bardzo Wam dziękuję! Ten weekend był niesamowity i przyniósł mi dużo radości. Samo spotkanie z Wami było świetnym przeżyciem, a jeżeli dodamy do tego wspólny trening i następnie dużo, naprawdę dużo miłych słów, które padło w moją stronę…nie mogę wykrztusić nic więcej, niż “dziękuję”. 🙂

Całe wydarzenie w każdym mieście rozpoczyna się rejestracją, na której dostajecie opaskę Codziennie Fit (do wyboru kolor różowy lub czarny) oraz pakiet powitalny z prezentami od partnerów wydarzenia – Puma, OneDayMore, Olimp Sport Nutrition, Bodyboom, Sonko, Staropolska.

Następnie po rejestracji rozpoczyna się trening rozgrzewkowy z instruktorem z sieci siłowni Cityfit.  W każdym mieście jest to inny typ treningu – w Krakowie była zumba, w Katowicach Power Dance. Co będzie w innych miastach? Tajemnica 🙂

Po pierwszym treningu macie chwilę na odsapnięcie – wtedy można napić się soku od Bodychief lub ciasteczek (zależnie od miasta).

A potem… czas na wycisk! I mój trening 🙂 Mimo obaw, nawet początkujący wykonują go do końca – głównie dlatego, że pokazuję wersje łatwiejsze i trudniejsze, ale przede wszystkim dlatego, że tłum ich niesie 🙂 Naprawdę, to tak działa!

BILETY NA KOLEJNE MIASTA – BYDGOSZCZ, GDYNIA, WROCŁAW, SZCZECIN – DOSTĘPNE TUTAJ (KLIKNIJ)

Po treningu jest znów krótki odpoczynek i wykład – o zdrowym trybie życia. W każdym mieście mówię trochę inaczej, staram się przede wszystkim, żebyście z niego wynieśli jak najwięcej – ale niekoniecznie jest to wiedza o węglowodanach czy kaloriach. Jeśli jeszcze nie byliście, to zobaczycie sami. 🙂

Po wykładzie jest czas na rozmowy, zdjęcia i wygłupy. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie miłe słowa, komplementy. Najczęściej co słyszałam – to to, że jak dobrze, że jestem NORMALNA! Mam nadzieję, że tak będzie cały czas, bo ja też zdecydowanie lubię tą normalność i cieszę się, że Wam też się ona podoba. Czasami mam wątpliwości – zwłaszcza po zbyt wielu godzinach w internecie – czy na pewno ktoś polubi to, że jestem jaka jestem, ale Wasze słowa utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie mam czego się wstydzić i że nawet moje głupie teksty są lubiane. 🙂 Dziękuję Wam za to bardzo!

Co ważne – bardzo dziękuję ambasadorkom trasy – w Krakowie była to Kasia, Ola, Ela i Klaudia, a w Katowicach – Ania, Beata, Gosia, Karolina. Wy dobrze wiecie, że bez Was to nie wyszłoby tak super, jak  wyszło! Dziękuję Wam NIESAMOWICIE za wszystko :* 

Wszystkie zdjęcia wykonała Agata Matulka – Fotografia dla biznesu

Zobaczcie jak to wyglądało w Krakowie:

KRAKÓW

Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia indywidualne, robione przez Agatę na końcu.
Aby obejrzeć zdjęcia z galerii w pełnym rozmiarze, wystarczy na nie kliknąć 🙂

 

KATOWICE

I Katowice:

Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia indywidualne, robione przez Agatę na końcu.

Aby obejrzeć zdjęcia z galerii w pełnym rozmiarze, wystarczy na nie kliknąć 🙂

 

ZOBACZ WIDEO

Nagrałam dla Was także vloga – możecie zobaczyć jak przygotowuję się do trasy w jednym z hoteli Accor Hotels i jak wygląda to wszystko z mojej perspektywy.


 

CZAS NA KOLEJNE MIASTA!

A już jutro wyjeżdżam do kolejnych miast! Przede mną Gdynia i Bydgoszcz, a za tydzień – Wrocław i Szczecin! Bilety są jeszcze dostępne – TUTAJ.

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!