RuchZdrowy lifestyle

Moja pierwsza trasa treningowa! Relacja z Krakowa i Katowic!

Setki dziewczyn i chłopaków z #drużyny Codziennie Fit, mnóstwo wylanego potu, uśmiechów i spalonych kalorii – tak zakończył się pierwszy weekend mojej trasy treningowej! Jeśli chcecie zobaczyć, jak to wszystko wyglądało – zobaczcie fotorelację, którą dla Was przygotowałam!

Po pierwsze –  bardzo Wam dziękuję! Ten weekend był niesamowity i przyniósł mi dużo radości. Samo spotkanie z Wami było świetnym przeżyciem, a jeżeli dodamy do tego wspólny trening i następnie dużo, naprawdę dużo miłych słów, które padło w moją stronę…nie mogę wykrztusić nic więcej, niż “dziękuję”. 🙂

Codziennie Fit Tour - trening na zywo

Całe wydarzenie w każdym mieście rozpoczyna się rejestracją, na której dostajecie opaskę Codziennie Fit (do wyboru kolor różowy lub czarny) oraz pakiet powitalny z prezentami od partnerów wydarzenia – Puma, OneDayMore, Olimp Sport Nutrition, Bodyboom, Sonko, Staropolska.

Codziennie Fit Tour - trening na żywo

Codziennie Fit Tour - trening na żywo

Następnie po rejestracji rozpoczyna się trening rozgrzewkowy z instruktorem z sieci siłowni Cityfit.  W każdym mieście jest to inny typ treningu – w Krakowie była zumba, w Katowicach Power Dance. Co będzie w innych miastach? Tajemnica 🙂

Codziennie Fit Tour - trening na żywo, jak wygląda trening fitness

Po pierwszym treningu macie chwilę na odsapnięcie – wtedy można napić się soku od Bodychief lub ciasteczek (zależnie od miasta).

A potem… czas na wycisk! I mój trening 🙂 Mimo obaw, nawet początkujący wykonują go do końca – głównie dlatego, że pokazuję wersje łatwiejsze i trudniejsze, ale przede wszystkim dlatego, że tłum ich niesie 🙂 Naprawdę, to tak działa!

Codziennie Fit Tour - trening na żywo

Codziennie Fit Tour - trening na żywo, Marta Hennig, trening fitness

Codziennie Fit Tour - trening na żywo, Marta Hennig, trening fitness

BILETY NA KOLEJNE MIASTA – BYDGOSZCZ, GDYNIA, WROCŁAW, SZCZECIN – DOSTĘPNE TUTAJ (KLIKNIJ)

Po treningu jest znów krótki odpoczynek i wykład – o zdrowym trybie życia. W każdym mieście mówię trochę inaczej, staram się przede wszystkim, żebyście z niego wynieśli jak najwięcej – ale niekoniecznie jest to wiedza o węglowodanach czy kaloriach. Jeśli jeszcze nie byliście, to zobaczycie sami. 🙂

Codziennie Fit Tour - trening na żywo, Marta Hennig, wykład

Po wykładzie jest czas na rozmowy, zdjęcia i wygłupy. Bardzo Wam dziękuję za wszystkie miłe słowa, komplementy. Najczęściej co słyszałam – to to, że jak dobrze, że jestem NORMALNA! Mam nadzieję, że tak będzie cały czas, bo ja też zdecydowanie lubię tą normalność i cieszę się, że Wam też się ona podoba. Czasami mam wątpliwości – zwłaszcza po zbyt wielu godzinach w internecie – czy na pewno ktoś polubi to, że jestem jaka jestem, ale Wasze słowa utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie mam czego się wstydzić i że nawet moje głupie teksty są lubiane. 🙂 Dziękuję Wam za to bardzo!

Co ważne – bardzo dziękuję ambasadorkom trasy – w Krakowie była to Kasia, Ola, Ela i Klaudia, a w Katowicach – Ania, Beata, Gosia, Karolina. Wy dobrze wiecie, że bez Was to nie wyszłoby tak super, jak  wyszło! Dziękuję Wam NIESAMOWICIE za wszystko :* 

Wszystkie zdjęcia wykonała Agata Matulka – Fotografia dla biznesu

Zobaczcie jak to wyglądało w Krakowie:

KRAKÓW

Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia indywidualne, robione przez Agatę na końcu.
Aby obejrzeć zdjęcia z galerii w pełnym rozmiarze, wystarczy na nie kliknąć 🙂

 

KATOWICE

I Katowice:

Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia indywidualne, robione przez Agatę na końcu.

Aby obejrzeć zdjęcia z galerii w pełnym rozmiarze, wystarczy na nie kliknąć 🙂

 

ZOBACZ WIDEO

Nagrałam dla Was także vloga – możecie zobaczyć jak przygotowuję się do trasy w jednym z hoteli Accor Hotels i jak wygląda to wszystko z mojej perspektywy.

 


 

 

CZAS NA KOLEJNE MIASTA!

A już jutro wyjeżdżam do kolejnych miast! Przede mną Gdynia i Bydgoszcz, a za tydzień – Wrocław i Szczecin! Bilety są jeszcze dostępne – TUTAJ.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.