RuchZdrowy lifestyle

Codziennie Fit Tour – relacja z Gdyni i Bydgoszczy [FOTORELACJA]

Nie wierzę! Kolejny treningowy weekend już za nami! Mam dla Was fajną fotorelację – zobaczcie, jak bawiliśmy się z czytelnikami w Gdyni i Bydgoszczy!

 

Dni lecą mi jak szalone – naprawdę. Trudno mi uwierzyć, że to już drugi weekend trasy za mną… a jednak! Znowu bawiłam się cudownie i to wszystko dzięki Wam – uśmiechniętym ludziom, którzy z własnej woli przyszli na wspólny wycisk i jeszcze dobrze się przy tym bawili 🙂 Bardzo Wam dziękuję! To cudowne spotkać Was w „realu”, przybić piąteczkę, ale przede wszystkim – razem zrobić trening i obserwować, jak dajecie z siebie 110 %.

Zobaczcie też krótką zajawkę z dotychczasowych treningów:

 

Tak jak w ubiegłym tygodniu, tak i teraz całe wydarzenie składało się z treningu rozgrzewkowego, treningu głównego ze mną, wykładu oraz czasu na zdjęcia i rozmowy (niektóre były naprawdę wzruszające – macie ciekawe historie i często naprawdę imponujące rzeczy za sobą!)

W Gdyni trening rozgrzewkowy przeprowadził Tomek, który przygotował ćwiczenia ogólnorozwojowe. Panie były bardzo zadowolone 🙂 Obserwowałam Was i czasami chciało mi się śmiać, ale wcale Wam się nie dziwię! Tomek to naprawdę dobre…  dobry trener, oczywiście! 😀 😀 

Przekąski jak zwykle zapewnił nam Body Chief – tym razem były to koktajle. 🙂

Oprócz tego w pakietach czekały na Was jak zwykle upominki od partnerów wydarzenia – PumaOneDayMoreOlimp Sport NutritionBodyboomSonkoStaropolska.

 

Zobaczcie fotorelację stworzoną przez Agatę Matulkę z Fotografii dla Biznesu. Aby zobaczyć zdjęcie w większej formie, wystarczy na nie kliknąć. 🙂

BILETY NA KOLEJNE MIASTA – WROCŁAW, SZCZECIN – DOSTĘPNE TUTAJ (KLIKNIJ)

GDYNIA

Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia indywidualne, robione przez Agatę na końcu.

BYDGOSZCZ

Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia indywidualne, robione przez Agatę na końcu.

CZAS NA KOLEJNE MIASTA!

A już w ten weekend Wrocław i Szczecin! Bilety są jeszcze dostępne – TUTAJ.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.