Plany treningowe

Miesiąc do lepszej formy – plan treningowy!

plan treningowy na miesiąc

Lepsza kondycja, silniejsze ciało, zgrabniejsza sylwetka – jesteście zainteresowani? Przygotowałam dla Was nowy plan treningowy, który pomoże Wam to osiągnąć! 
A jeśli dodatkowo wybieracie się na moją trasę treningową, to już nie musicie się martwić się o to, czy dacie radę: ten plan Wam to zagwarantuje!

Nowy plan treningowy przeznaczony jest na około 4 tygodnie pracy. Projektowałam go głównie po to, by pomóc Wam poprawić kondycję i wzmocnić ciało przed naszym spotkaniem w marcu (więcej szczegółów o trasie treningowej: tutaj), jednak każda osoba, która chciałaby też zauważyć zmiany w sylwetce, powinna być zadowolona z rezultatów tego harmonogramu. 🙂

ZANIM ZACZNIESZ – NAJCZĘSTSZE PYTANIA

 • „Czy mogę zamienić dni i treningi?” – nie jest to rekomendowane, plan stanowi całość i w tej postaci na pewno będzie skuteczny. Natomiast jeśli musisz, to oczywiście świat się nie zawali.
 • „Czy w dni wolne mogę biegać/pływać/zrobić inny trening” – dni wolne są po to, by zregenerować organizm. Dzięki regeneracji mogą nastąpić korzystne zmiany! Bez niej – nie liczyłabym na spektakularne efekty. Nadmiar szkodzi tak samo, jak brak. W dni wolne można jednak spacerować, spędzać aktywnie czas z rodziną. Niezalecane są treningi i intensywna bądź średnio intensywna aktywność. Jeśli bardzo Ci zależy na bieganiu, zastąp nim trening z planu.
 • „Czy od tego planu schudnę?” – to najczęstsze pytanie, jakie słyszę po publikacji planów. 🙂Odpowiedź brzmi: tak i nie.
  Tak – jeśli będziesz jeść zdrowo i dbać o dietę.
  Nie – jeśli będziesz jeść niezdrowo, treningi zajadać słodyczami, i tak dalej. Wszystko więc tak naprawdę zależy od Ciebie.

 

PLAN TRENINGOWY NA MIESIĄC

 • „Czy ten plan pomoże mi się przygotować do naszego wspólnego treningu?” – TAK, TAK I TAK! Właśnie z myślą o Was powstał ten plan! 
 • „Czy ten plan poprawi moją kondycję?” – jak najbardziej.
 • „Kiedy będą pierwsze efekty?” – kondycyjne po około 1-2 tygodniach (kwestia indywidualna), sylwetkowe przy trzymaniu diety po ok. 2-3 tygodniach, wzmocnienie ciała po ok. 2 tygodniach.

I teraz pytanie, które pewnie zadadzą osoby, które jadą do Krakowa lub Katowic na nasz wspólny trening – a co z nami? Nie zdążymy ćwiczyć przez 4 tygodnie, trening jest szybciej! Bez obaw. Wasza kondycja powinna się poprawić do naszej trasy i na to na pewno starczy czasu. Więc do dzieła 🙂

PLAN TRENINGOWY NA MIESIĄC:

 • Plan składa się z 5 treningów tygodniowo – dodatkowo można dołączyć sobie swój szósty trening, nie jest to jednak wymagane – efekty pojawią się bez tego.
 • Plan przeznaczony jest dla osób początkujących i zaawansowanych – są dwie wersje.
 • Trening „nowy trening na kanale” – to trening, który pojawi się niedługo na kanale; będzie widoczny w sekcji ZESTAWY ĆWICZEŃ na blogu. Możecie też w tym miejscu wstawić dowolny swój trening.

TRENINGI ZAWARTE W PLANIE:

trening na całe ciało

Przygotowałam Wam bezpośrednie linki do filmów, żebyście nie marnowali czasu na szukanie odpowiednich treningów.

Dla początkujących:

Tydzień I i III

 1. Brzuch, uda, pośladki
 2. Dla początkujących 2
 3. WOLNE
 4. Cardio + brzuch – zamiast tego możesz zrobić mój trening z DVD: dla początkujących!
 5. Bez tupania
 6. WOLNE
 7. STRETCHING Z FOKAMI

Tydzień II i IV

 1. Super Body
 2. Nowy trening na kanale – premiera 23.02.2018
 3. WOLNE
 4. Odchudzający
 5. Fit Body  – zamiast tego możesz zrobić mój trening z DVD: dla początkujących!
 6. WOLNE
 7. STRETCHING NÓG
PLAN TRENINGOWY NA MIESIĄC

Fot. Katarzyna Milewska

Zaawansowani

Tydzień I i III

 1. Full Body
 2. HIIT– zamiast tego możesz zrobić mój trening z DVD: dla zaawansowanych!
 3. WOLNE
 4. Turbo
 5. Pogromca tłuszczu
 6. WOLNE
 7. STRETCHING CAŁEGO CIAŁA

Tydzień II i IV

 1. Tabata – zamiast tego możesz zrobić mój trening z DVD: dla zaawansowanych!
 2. Nowy trening na kanale – premiera 23.02.2018
 3. WOLNE
 4. Total Body
 5. Mocny brzuch 
 6. WOLNE
 7.  STRETCHING Z FOKAMI

POBIERZ PLAN!

Plan  dla początkujących: POBIERZ TUTAJ

Plan dla zaawansowanych: POBIERZ TUTAJ

WEŹ UDZIAŁ W TRENINGU NA ŻYWO!

Przypominam, że już w marcu odwiedzę sześć miast: Kraków, Katowice, Gdynię, Szczecin, Bydgoszcz, Wrocław – i spędzę z Wami cały dzień na sportowo! Będzie naprawdę fajnie i warto się wybrać, załatwiliśmy świetnych partnerów, będą podarunki dla uczestników, dwa treningi, wykład i oczywiście czas na rozmowy i przybijanie piątek! Pracuję nad tą trasą od rana do nocy każdego dnia i chociaż już mam dosyć 😀 😀 to wiem, że się opłaci, bo będzie super!

BILETY MOŻNA NABYĆ TUTAJ

DO DZIEŁA!

Mam nadzieję, że plany będą dla Was przydatne. Powodzenia! Jeśli chcesz dać znać, że ćwiczysz z planem, wrzucając zdjęcia z treningu dodaj hasztag #druzynaCF 🙂 Możesz też udostępnić link do wpisu dla znajomych – im nas więcej, tym raźniej 🙂

Po większą dawkę motywacji zapraszam na FACEBOOKA INSTAGRAM.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.