WideoZdrowy lifestyle

Książki o zdrowym trybie życia, które polecam

Książek o zdrowym trybie życia jest mnóstwo. Problem jednak polega na tym, że nie wszystkie są rzetelne czy ciekawe, a w morzu wydawanych co roku publikacji trudno znaleźć czasami coś porządnego. Dlatego dzisiaj mam dla was 5 fajnych pozycji, które poszerzą waszą wiedzę o diecie i treningach, a przy okazji po prostu przyjemnie się je czyta.

Zbierałam się do tego wpisu jakieś milion lat, ale w końcu udało się go zrealizować; jestem bardzo ciekawa, jak na niego zareagujecie 🙂 Problem z książkami o tematyce żywienia i treningu jest taki, że jest ich mnóstwo, a osoby które dopiero zaczynają przygodę ze sportem czy dbaniem o zdrowie mogą mieć problem z rozróżnieniem, co rzeczywiście jest wartościowe, a co nie. Te książki naprawdę z całego serca i z czystym sumieniem mogę polecić – świetnie nadadzą się dla początkującego, jak i dla osoby zaawansowanej, która chce rozwinąć swoją wiedzę.

KSIĄŻKI O ZDROWYM TRYBIE ŻYCIA, O KTÓRYCH MÓWIĘ:

  • „Dietetyka sportowa – co jeść, by trenować efektywnie” Justyna Mizera, Krzysztof Mizera 
  • „Gotowy do biegu” dr Kelly Starrett 
  • „Naturalnie” Agnieszka Cegielska 
  • „Codziennie Fit” Marta Hennig 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (zobacz tutaj)
  • „Insulinooporność” Dominika Musiałowska 

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.