• Szukaj

Moja płyta DVD z treningami już w przedsprzedaży!

 Moje marzenie naprawdę się spełniło! Już od dzisiaj dostępna jest w przedsprzedaży moja płyta DVD z dwoma treningami!

Juhu! Nareszcie wszystko jasne! Od dziś rusza przedsprzedaż mojej płyty treningowej! 

Praca nad płytą była przeplatana zarówno dobrymi chwilami, jak i tymi gorszymi, dlatego bardzo się cieszę, że to wszystko jest już za mną i że wreszcie mogę się podzielić szczegółami. Jeśli już od jakiegoś czasu śledzicie mojego bloga,to doskonale wiecie, że lubię gadać i zdecydowanie nie lubię trzymać języka za zębami! Wszelkie tajemnice to dla mnie zawsze katorga, lubię się dzielić planami, projektami i radością z ich tworzenia.

Płyta zawiera dwa treningi – jeden dla osób początkujących i jeden dla osób zaawansowanych. Jeśli ćwiczyliście ze mną na Youtube, to powinny Wam się spodobać – oba były oczywiście ułożone przeze mnie i testowane w kółko w moim domu 🙂 🙂 

I jeszcze dwie informacje:

  • zamawiając płytę w sklepie Codziennie Fit, otrzymujesz egzemplarz z moim podpisem (chyba, że sobie tego nie życzysz – wtedy wystarczy informacja do mnie 🙂 )
  • ponieważ produkcja płyty nie jest zależna ode mnie, ilość płyt jest już z góry określona i ograniczona. 
  • premiera płyty ma miejsce 01.02.2018 roku – i zamawiając w przedsprzedaży masz pewność, że DVD dojdzie do Ciebie właśnie w dniu premiery.

Więcej o płycie dowiecie się z mojej strony: PŁYTA NEXT FITNESS STAR.

To dla mnie naprawdę wielki dzień! <3 

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!