Plany treningoweZdrowy lifestyleZestawy ćwiczeń

Moja płyta DVD z treningami już w przedsprzedaży!

 Moje marzenie naprawdę się spełniło! Już od dzisiaj dostępna jest w przedsprzedaży moja płyta DVD z dwoma treningami!

Juhu! Nareszcie wszystko jasne! Od dziś rusza przedsprzedaż mojej płyty treningowej! 

Praca nad płytą była przeplatana zarówno dobrymi chwilami, jak i tymi gorszymi, dlatego bardzo się cieszę, że to wszystko jest już za mną i że wreszcie mogę się podzielić szczegółami. Jeśli już od jakiegoś czasu śledzicie mojego bloga,to doskonale wiecie, że lubię gadać i zdecydowanie nie lubię trzymać języka za zębami! Wszelkie tajemnice to dla mnie zawsze katorga, lubię się dzielić planami, projektami i radością z ich tworzenia.

Płyta zawiera dwa treningi – jeden dla osób początkujących i jeden dla osób zaawansowanych. Jeśli ćwiczyliście ze mną na Youtube, to powinny Wam się spodobać – oba były oczywiście ułożone przeze mnie i testowane w kółko w moim domu 🙂 🙂 

I jeszcze dwie informacje:

  • zamawiając płytę w sklepie Codziennie Fit, otrzymujesz egzemplarz z moim podpisem (chyba, że sobie tego nie życzysz – wtedy wystarczy informacja do mnie 🙂 )
  • ponieważ produkcja płyty nie jest zależna ode mnie, ilość płyt jest już z góry określona i ograniczona. 
  • premiera płyty ma miejsce 01.02.2018 roku – i zamawiając w przedsprzedaży masz pewność, że DVD dojdzie do Ciebie właśnie w dniu premiery.

Więcej o płycie dowiecie się z mojej strony: PŁYTA NEXT FITNESS STAR.

To dla mnie naprawdę wielki dzień! <3 

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.