WideoZestawy ćwiczeń

FULL BODY – pełny trening na całe ciało! [WIDEO]

Gotowi na poczucie każdego mięśnia w swoim ciele? Proszę bardzo! Przed Wami pełny trening na całe ciało, który da popalić 🙂

Treningi na całe ciało są MEGA niedoceniane. Szukamy ćwiczeń specyficznie na brzuch, na pośladki, na to, na tamto… podczas gdy odpowiedź na to, jak wyrzeźbić ładną sylwetkę stoi tuż przed nami: trening na całe ciało. W dodatku: trening ogólnorozwojowy! Nie dość, że poprawicie swój wygląd, to z pewnością polepszy się też kondycja, ujędrnienie ciała, spalicie trochę kalorii, wzmocnicie mięśnie i poprawicie ich widoczność. No i zadbacie o odpowiedni rozwój ciała oraz zdrowie, co jest chyba najważniejsze. Jeśli tylko możecie, koniecznie wplatajcie treningi na całe ciało do swoich planów treningowych, bo bardzo, bardzo, BARDZO warto!

TRENING NA CAŁE CIAŁO

Czym jest trening na całe ciało?
Ten trening to zestaw ćwiczeń o średniej intensywności, przeznaczony do wzmocnienia całego ciała, poprawienia kondycji i spalenia kalorii. Świetnie sprawdzi się jako trening odchudzający dla osób na redukcji. Osoby które nie chcą schudnąć, mogą także wykonywać ten trening; muszą dbać tylko o odpowiednią kaloryczność diety. Z pewnością trening pozwoli ujędrnić ciało i poprawić wygląd sylwetki.

DLA KOGO:  dla osób, które już jakiś czas ćwiczą, ale ambitni początkujący jak najbardziej mogą się zmierzyć
RODZAJ:  cardio + wzmacnianie
CEL: spalenie kalorii, poprawa kondycji, ujędrnienie ciała, wzmocnienie mięśni
INTENSYWNOŚĆ: średnia 

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.