Codziennie Fit

Będzie płyta DVD z treningiem!

Jednym z moich największych marzeń było wydanie treningowej płyty DVD. I dzisiaj wreszcie mogę powiedzieć: UDAŁO SIĘ!

Od kiedy tylko zaczęłam nagrywać ćwiczenia na moim kanale, marzyło mi się stworzenie płyty z treningiem. To chyba jedno z takich marzeń, które ma duża liczba trenerów 🙂 Fajnie jest być na czymś rzeczywistym, materialnym, a jeszcze lepiej, jeśli to nasze materialne coś może komuś pomóc w walce o lepsze zdrowie czy smuklejszą sylwetkę.

I wreszcie mogę powiedzieć: będzie płyta. I to wszystko dzięki WAM!

ALE OD POCZĄTKU

W tamtym roku koleżanka ze studiów – Iga, będę dziękować do końca życia – podesłała mi link do konkursu z tekstem: „chyba musisz wystartować, nadajesz się!„.  To był link do konkursu Next Fitness Star, organizowanym przez magazyn Women’s Health. Jeszcze tego samego dnia długo dyskutowaliśmy wieczorem z Patrykiem, czy się zgłosić. Miałam złe doświadczenia z tego typu konkursami: zawsze się napalam i angażuję, aż za bardzo. Powymienialiśmy się jednak wątpliwościami… i kiedy zobaczyliśmy informację o tym, jaka jest nagroda, to od razu podjęliśmy decyzję o moim udziale! Bo nagrodą było właśnie NAGRANIE TRENINGOWEGO DVD.

I tak się zaczęło. 

Aby wziąć udział w konkursie, należało wypełnić ankietę i nagrać trzy filmy: jeden o sobie, drugi przedstawiający technikę wybranych przez redaktorów WH ćwiczeń, a trzeci z naszymi ulubionymi ćwiczeniami. Wysłaliśmy cały pakiet i czekaliśmy.

Jakiś czas później ogłoszono wyniki i okazało się, że dostałam się do pierwszej dziesiątki!

A potem już wszystko było w Waszych rękach. Wybór zwyciężczyni odbywał się przez głosowanie internetowe. Głosowanie trwało ponad miesiąc i bardzo, bardzo mnie stresowało 😀 Bałam się, że zamęczę Was prośbami o głosy, że będziecie mieli za złe… ale zanim się zorientowałam, dziewczyny same na grupie Jesteśmy Codziennie Fit z Martą zaczęły sobie przypominać o głosowaniu i same siebie mobilizowały do codziennego oddawania głosów. 

Tworzenie w internecie czasami jest trudne. Bywa, że wypruwasz z siebie żyły, próbujesz zadowolić ludzi, ale nie trafiasz. Czasami masz też dosyć, kiedy w „normalnym” życiu masz mnóstwo obowiązków, a tutaj jeszcze pojawiają się komentarze, że już dawno nie było czegoś tam, że dlaczego coś tam… ALE nic nie przebije uczucia, kiedy wchodzisz rano na facebooka, a tam ludzie, których nie znasz osobiście, namawiają się nawzajem do głosowania na ciebie. Masakra. Nie da się tego opisać. Wasze miłe komentarze czy wiadomości zawsze dają mi kopa do działania, ale te zaangażowanie było tak cudowne, że myślałam, że będę góry przenosić… i to dosłownie.

I udało się! I to w jakim stylu 😀 Ilość głosów zaskoczyła wszystkich. Do końca nie spodziewałam się wygranej, pozostałe dziewczyny są świetnymi trenerkami, poza tym jakoś tak wydawało mi się, że najmniej pasuję i że niezbyt się nadaję na fitness star. Ale udało się i będę za to wdzięczna zawsze – i będę Wam pomagać i motywować jak tylko dam radę.

 

I tutaj dochodzimy do końca – czyli do nagrody! Po wielu przejściach, bojach i czasami spięciach, udało się w końcu stworzyć nagranie i płytę, która niedługo już ujrzy światło dzienne. Bardzo, bardzo, BARDZO miło mi to wreszcie ogłosić!

 

MOJA PIERWSZA PŁYTA DVD!

Zobaczcie nagranie:

 

 

 

 

Tak, tak! Na płycie będą znajdowały się dwa treningi – chciałam, żeby mogli z niej skorzystać i początkujący, i zaawansowani. Mam nadzieję, że spodoba Wam się tak, jak mi 🙂 

 

15 stycznia poznacie więcej szczegółów, będzie też możliwe zamówienie płyty w przedsprzedaży! Jestem mega podekscytowana 🙂 

Ale przede wszystkim – dziękuję WAM, że zrobiliście z mojego marzenia coś realnego! Czuję się zaszczycona, że mogę dzielić się wiedzą czy codziennością z tak miłymi, przyjaznymi, fajnymi ludźmi. Dziękuję, że jesteście i ściskam Was dziś baaaardzo mocno!

Exit mobile version