Site icon Codziennie Fit

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ TRZECI [7.12]

Rozkręcamy się – to już trzeci dzień naszego wyzwania! 

Na pewno niektórzy z Was czują już pierwsze dwa dni treningów, zwłaszcza, jeśli do tej pory ćwiczyli trochę mniej. Proszę, nie poddawajcie się! Będzie coraz lepiej! Jutrzejsze wyzwanie pozwoli Wam trochę odsapnąć, więc dzisiaj proszę dajcie z siebie wszystko.

Wiem też, że są osoby, którym treningi sprawiają problem – każdy kiedyś zaczynał! Zrób tyle, ile możesz lub wydłuż przerwy i koniecznie napisz w komentarzu, ile Ci się udało zrobić. Nawet, jeśli to będzie 5 minut – to właśnie podjąłeś wysiłek. Z każdym treningiem kondycja będzie się poprawiać, zresztą – sami zobaczycie po zakończeniu naszego wyzwania! 

Jeśli coś Ci nie wychodzi – nie umiesz pompek, nie dajesz rady kondycyjnie – rób tyle, ile możesz i w takim tempie, w jakim możesz. W taki sposób budujesz swoją siłę i kondycję i sam sobie ułatwiasz zadanie przy następnym treningu, bo będzie lepiej!

Pamiętaj, że codziennie w zakładce TRENING NA DZIŚ będzie czekało na Ciebie nowe wyzwanie. Nie zawsze to będzie trening z mojego kanału YT, więc warto zaglądać i trzymać się wyzwania!

Chcesz wygrać moją książkę? Szczegóły znajdziesz w poście: klik.

TWÓJ TRENING NA DZIŚ:

Dzisiaj przygotowałam dla Was ujędrnianie i rzeźbienie całego ciała. Super body rzeźba to trening, który pozwoli Wam wzmocnić i poprawić wygląd całego ciała. Starajcie się proszę spoglądać na technikę ćwiczeń i maksymalnie skupić na czuciu własnego ciała. Będzie super 🙂

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Jeżeli ćwiczysz z planem Przemiana lub masz swój własny plan treningowy, który stosujesz, pamiętaj, że codziennie będzie czekać na Ciebie jakieś zadanie w tym miejscu. 

Dzisiaj zaplanowałam dla Was rozciąganie, które przyda się przy Waszym intensywnym planie treningowym. Jeśli nudzi Cię stretching, włącz w tle ulubiony serial. 🙂 O tym, dlaczego rozciąganie jest ważne, przeczytacie w moim wpisie: Nie rozciągasz się? Gratulacje, robisz sobie krzywdę!

UWIELBIAM WASZE KOMENTARZE!

Staram się czytać wszystkie wiadomości na bieżąco i jestem pod wrażeniem Waszego zapału! Dzisiaj postaram się odwiedzić Wasze profile i odpowiedzieć tylu osobom, ile mogę! Cały czas na bieżąco z Patrykiem oglądamy Wasze relacje i jesteśmy MEGA dumni!! Zwłaszcza ja 🙂 Przypominam tylko o dodawaniu hasztagów: #druzynaCF i #swietaCF bo tak Was znajduję w internecie 🙂

Do zobaczenia jutro! Będzie coś przyjemnego 🙂

Exit mobile version