• Szukaj

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ SZESNASTY [20.12]

Czy uwierzysz, że zostały tylko 2 dni do końca naszego wyzwania?

Nie wierzę, że ten grudzień tak szybciutko zleciał! Jeden dzień mija mi za drugim, nawet nie wiem, kiedy. Tak samo, jak te wyzwanie 🙂 Dobrze się bawicie? Ja bardzo 🙂 Miałam w planach nagranie dla Was dodatkowego treningu grudniowego, ale większość sal jest zajęta przed świętami 🙁 Spróbuję jeszcze coś pokombinować, bo mam rozpisanych już parę fajnych układów, które na pewno Wam się spodobają. Nie zawsze da się wszystko zrobić zgodnie z planem, a nagranie treningów nie jest takie proste i przyjemne, dlatego przy wyborze mieszkania do kupna będę się kierować istnieniem ściany, na której będę mogła nagrywać, haha 🙂

TRENING DLA DZIŚ:

Dzisiaj przygotowałam dla Was coś intensywnego, co już znacie. Czasami będzie ciężko, ale trening trwa na tyle krótko, że da się to przeżyć. Zaciskamy zęby i jedziemy – głupio się poddać dwa dni przed końcem, prawda?

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Osoby z Przemianą lub innym planem treningowym dzisiaj wzmacniają brzuch – tego nigdy nie za wiele. Spokojnie możecie wykonać ten zestaw ćwiczeń po swoim głównym treningu.

 

Do zobaczenia jutro!

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!