WyzwaniaWyzwanie świąteczne

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ SZESNASTY [20.12]

Czy uwierzysz, że zostały tylko 2 dni do końca naszego wyzwania?

Nie wierzę, że ten grudzień tak szybciutko zleciał! Jeden dzień mija mi za drugim, nawet nie wiem, kiedy. Tak samo, jak te wyzwanie 🙂 Dobrze się bawicie? Ja bardzo 🙂 Miałam w planach nagranie dla Was dodatkowego treningu grudniowego, ale większość sal jest zajęta przed świętami 🙁 Spróbuję jeszcze coś pokombinować, bo mam rozpisanych już parę fajnych układów, które na pewno Wam się spodobają. Nie zawsze da się wszystko zrobić zgodnie z planem, a nagranie treningów nie jest takie proste i przyjemne, dlatego przy wyborze mieszkania do kupna będę się kierować istnieniem ściany, na której będę mogła nagrywać, haha 🙂

TRENING DLA DZIŚ:

Dzisiaj przygotowałam dla Was coś intensywnego, co już znacie. Czasami będzie ciężko, ale trening trwa na tyle krótko, że da się to przeżyć. Zaciskamy zęby i jedziemy – głupio się poddać dwa dni przed końcem, prawda?

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Osoby z Przemianą lub innym planem treningowym dzisiaj wzmacniają brzuch – tego nigdy nie za wiele. Spokojnie możecie wykonać ten zestaw ćwiczeń po swoim głównym treningu.

 

Do zobaczenia jutro!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.