Site icon Codziennie Fit

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ SIEDEMNASTY [21.12]

Dzień siedemnasty przed nami – gotowi?

Przedostatni dzień wyzwania – już prawie jesteśmy na mecie. Osoby, które wytrwały (nawet z niewielkimi wpadkami) mogą być z siebie naprawdę zadowolone, bo regularne ćwiczenia w okresie przedświątecznym to nie taka znów łatwa sprawa! 

Dzień siedemnasty to dzień wyzwania. Wrzucam dziś trening, który nie jest najłatwiejszy, ale satysfakcja po jego zrobieniu powinna być spora.  Jeśli będzie Ci ciężko, zrób dłuższe przerwy, napij się wody, ale postaraj się dzisiaj zacisnąć zęby i zrobić całość. Pamiętaj, że to już przedostatni dzień i za rogiem czekają święta 🙂 I koniec wyzwania!

TRENING NA DZIŚ

Trening na dziś to trening kompleksowy – na całe ciało, jednocześnie bawiący się intensywnością, dzięki czemu jest świetnym treningiem do poprawienia kondycji i spalenia kalorii (zależnie od Twojej masy ciała i wytrenowania powinno to być od 300 do 600 kalorii, większość osób osiąga ok. 500 kalorii)

Trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że dasz radę 🙂

TRENING DLA OSÓB Z INNYM PLANEM TRENINGOWYM

A na osoby „specjalne”, czyli z własnym planem, czeka stare, dobre Fit body – niepozorny trening, który często czuć na drugi dzień 🙂 Popracujcie dzisiaj nad wzmocnieniem ciała i też dajcie z siebie wszystko! 

JAK SIĘ CZUJESZ?

Jak Twoje samopoczucie? Daj znać w komentarzu, jak się czujesz. Mi trochę smutno, że wyzwanie się kończy 🙂
Pamiętaj, że jeśli chcesz wygrać książkę, to jedna z ostatnich szans na wrzucenie czegoś pod hasztagami #swietacf i #druzynacf 🙂 Warto jeszcze powalczyć!

Do zobaczenia jutro – na FINALE! 🙂

Exit mobile version