• Szukaj

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ PIERWSZY [5.12]

Zaczynamy wyzwanie! Czas na pierwszy trening z wyzwania świątecznego!

Ponieważ dopiero zaczynamy nasze wyzwanie, musimy być spokojni i nie wystrzelić jak z procy na samym starcie 🙂 Dlatego dzisiaj przygotowałam dla Was krótki trening, który nie zajmie Wam dużo czasu, ale pomoże wdrożyć się w nasze wyzwanie!

Pamiętaj, że codziennie w zakładce TRENING NA DZIŚ będzie czekało na Ciebie nowe wyzwanie. Nie zawsze to będzie trening z mojego kanału YT, więc warto zaglądać i trzymać się wyzwania!

Chcesz wygrać moją książkę? Szczegóły znajdziesz w poście: klik.

TWÓJ TRENING NA DZIŚ:

Fit Body to trening angażujący wszystkie partie mięśniowe. Ćwiczymy nad lepszym wyglądem naszego ciała, ujędrnieniem, wysmukleniem i wysportowaną sylwetką. Oprócz efektów wizualnych, ten trening pomoże ci wzmocnić mięśnie i pozwoli na robienie bardziej zaawansowanych treningów. 

 

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Jeżeli ćwiczysz z planem Przemiana lub masz swój własny plan treningowy, który stosujesz, pamiętaj, że codziennie będzie czekać na Ciebie jakieś zadanie w tym miejscu. Dzisiaj jest to praca nad mięśniami brzucha. Wykonaj poniższy zestaw po swoim treningu:

DAJ ZNAĆ, JAK WRAŻENIA!

Nie zapomnij napisać, jak Ci poszło! Możesz podzielić się wrażeniami na swoich profilach w social media (dodaj tylko hasztagi #druzynaCF i #swietaCF , żebym mogła Cię znaleźć), lub na naszej grupie na facebooku czy w komentarzu. Wszystkie wiadomości od Was zawsze czytam i jest to dla mnie spora motywacja do dalszej pracy. Jak ktoś z tego korzysta, to aż chce się działać. 🙂 

Do zobaczenia jutro!

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!