WyzwaniaWyzwanie świąteczne

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ PIERWSZY [5.12]

Zaczynamy wyzwanie! Czas na pierwszy trening z wyzwania świątecznego!

Ponieważ dopiero zaczynamy nasze wyzwanie, musimy być spokojni i nie wystrzelić jak z procy na samym starcie 🙂 Dlatego dzisiaj przygotowałam dla Was krótki trening, który nie zajmie Wam dużo czasu, ale pomoże wdrożyć się w nasze wyzwanie!

Pamiętaj, że codziennie w zakładce TRENING NA DZIŚ będzie czekało na Ciebie nowe wyzwanie. Nie zawsze to będzie trening z mojego kanału YT, więc warto zaglądać i trzymać się wyzwania!

Chcesz wygrać moją książkę? Szczegóły znajdziesz w poście: klik.

TWÓJ TRENING NA DZIŚ:

Fit Body to trening angażujący wszystkie partie mięśniowe. Ćwiczymy nad lepszym wyglądem naszego ciała, ujędrnieniem, wysmukleniem i wysportowaną sylwetką. Oprócz efektów wizualnych, ten trening pomoże ci wzmocnić mięśnie i pozwoli na robienie bardziej zaawansowanych treningów. 

 

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Jeżeli ćwiczysz z planem Przemiana lub masz swój własny plan treningowy, który stosujesz, pamiętaj, że codziennie będzie czekać na Ciebie jakieś zadanie w tym miejscu. Dzisiaj jest to praca nad mięśniami brzucha. Wykonaj poniższy zestaw po swoim treningu:

DAJ ZNAĆ, JAK WRAŻENIA!

Nie zapomnij napisać, jak Ci poszło! Możesz podzielić się wrażeniami na swoich profilach w social media (dodaj tylko hasztagi #druzynaCF i #swietaCF , żebym mogła Cię znaleźć), lub na naszej grupie na facebooku czy w komentarzu. Wszystkie wiadomości od Was zawsze czytam i jest to dla mnie spora motywacja do dalszej pracy. Jak ktoś z tego korzysta, to aż chce się działać. 🙂 

Do zobaczenia jutro!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.