WyzwaniaWyzwanie świąteczne

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ DZIESIĄTY [14.12]

Czas na okrągły, dziesiąty dzień naszego wyzwania. Jeśli dzisiaj wytrwasz, to jutro czeka Cię nagroda!

Nawet jeśli nie masz sił, spróbuj dzisiaj dać z siebie wszystko: obiecuję, że jutro odpoczniesz, więc warto ten ostatni dzień trochę przycisnąć. 🙂 

Pamiętaj, że codziennie w zakładce TRENING NA DZIŚ będzie czekało na Ciebie nowe wyzwanie. 

Chcesz wygrać moją książkę? Szczegóły znajdziesz w poście: klik.

TWÓJ TRENING NA DZIŚ:

Dzisiaj przygotowałam dla Was trening odchudzający – ale nie bójcie się nazwy, przyda się także tym, którzy nie chcą tracić kilogramów! Ten trening jest intensywny, więc przyszykuj się na trochę cięższe ćwiczenia, ale obiecuję, że będzie warto – spalisz sporo kalorii i podkręcisz metabolizm, wzmacniając całe ciało. Pamiętaj też, że jutro trochę odpoczniesz, opłaca się więc teraz jeszcze zacisnąć zęby i wytrzymać!


 

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Jeżeli ćwiczysz z planem Przemiana lub masz swój własny plan treningowy, który stosujesz, pamiętaj, że codziennie będzie czekać na Ciebie jakieś zadanie w tym miejscu. Mam dziś dla Was krótki trening – ale za to intensywny. Spalimy trochę kalorii i podkręcimy metabolizm, jednocześnie nie obciążając za bardzo swojego organizmu. Dajcie z siebie wszystko! 🙂

CO MYŚLISZ O WYZWANIU?

Dzisiaj oprócz zwykłej relacji proszę Was bardzo o napisanie, co myślicie o naszym wyzwaniu. Czy podoba Wam się taka forma „kalendarza adwentowego”? Czy dajecie radę, macie motywację? A może trudno Wam się zebrać do czegokolwiek? Czekam na Wasze opinie!

#swietaCf #druzynaCF

 

Do zobaczenia jutro!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.