WyzwaniaWyzwanie świąteczne

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ DWUNASTY [16.12]

Gotowi na powrót do pracy? Czas na dzień dwunasty!

Kochani, dzisiaj szybko, krótko i na temat, bo zaraz muszę szykować się do spania – całą sobotę i niedzielę jestem na kursie z treningu funkcjonalnego i uczę się nowych rzeczy, żeby być lepszym trenerem. Mega się z tego cieszę i już nie mogę się doczekać. 🙂 Muszę jeszcze przed snem powtórzyć sobie pewne informacje, a rano zrobić trening biegowy, wiec DO DZIEŁA!

TWÓJ TRENING NA DZIŚ:

Po odpoczynku czas na pracę! Mam dzisiaj dla Was wymagający trening, ale większość z Was powinna go spokojnie wykonać. Jeśli nie możesz zrobić całego treningu, zrób tyle, ile dasz radę i koniecznie napisz w komentarzu, jak Ci poszło. PAMIĘTAJ: jeśli nie masz motywacji, też dawaj znać i pisz, po to jest to wyzwanie, żebyśmy mogli się nawzajem wspierać .:) Wsparcie otrzymasz też na naszej grupie na facebooku – klik. 🙂 🙂

Zakładamy buty i do dzieła:

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Jeżeli ćwiczysz z planem Przemiana lub masz swój własny plan treningowy, który stosujesz, pamiętaj, że codziennie będzie czekać na Ciebie jakieś zadanie w tym miejscu.
Dziś mam dla Was łagodny trening na całe ciało, który pomoże wyszczuplić sylwetkę. Nie zajmie Wam dużo czasu i może być wykonywany w ten sam dzień, co Wasz „normalny” trening. Powodzenia!

JESTEŚ JESZCZE?

Dzisiaj sprawdzamy obecność! Kto wytrwał do tego momentu? Nawet, jeśli zazwyczaj nie komentujesz, proszę, dzisiaj daj znak życia – tutaj pod wpisem lub na swoim profilu na instagramie, oznaczając zdjęcie #swietaCF i #druzynaCF ! Czas się pochwalić swoją wytrwałością – jeśli wytrwałaś/eś do tego momentu, to jesteś WIELKA I WIELKI!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.