WyzwaniaWyzwanie świąteczne

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ DRUGI [6.12]

Czas na drugi dzień naszego wyzwania świątecznego!

Mam nadzieję, że jesteście gotowi na drugi dzień wyzwania i czujecie się dobrze po wczorajszym starcie. Wiem, że kilka osób miało problemy ze znalezieniem treningu i mam nadzieję, że to problem, z którym sobie już poradziliśmy 🙂 Pamiętajcie, że zawsze możecie szukać wsparcia na naszej grupie facebookowej tutaj.

Pamiętaj, że codziennie w zakładce TRENING NA DZIŚ będzie czekało na Ciebie nowe wyzwanie. Nie zawsze to będzie trening z mojego kanału YT, więc warto zaglądać i trzymać się wyzwania!

Chcesz wygrać moją książkę? Szczegóły znajdziesz w poście: klik.

TWÓJ TRENING NA DZIŚ:

HIIT to trening interwałowy, który nie musi być długi, by zapewnić efekty. Poprzez pracę  na wysokim tętnie spalamy sporo kalorii i podkręcamy metabolizm na cały dzień – co na pewno przyda się w Mikołajki, bo pewnie niektórzy z Was chętnie zjedzą sobie słodycze 🙂 Wcale się nie dziwię!

Jeśli trening jest dla Ciebie za ciężki, wydłuż przerwy zatrzymując filmik lub zrób tyle treningu, ile możesz. Pamiętaj, że zawsze musisz dostosować trening do siebie i nie ma w tym nic złego!

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Jeżeli ćwiczysz z planem Przemiana lub masz swój własny plan treningowy, który stosujesz, pamiętaj, że codziennie będzie czekać na Ciebie jakieś zadanie w tym miejscu. 

Dzisiaj czas na dodatkowy zestaw ćwiczeń – zrób go od razu po wykonaniu Przemiany lub swojego treningu. Jeśli robisz go później, to dodaj rozgrzewkę, by zapewnić sobie bezpieczeństwo. Trening jest tak krótki, że na pewno dasz radę go zrobić – zaciśnij zęby i do roboty!

JAK CI SIĘ PODOBA?

Czekam znów na Wasze komentarze z relacją – tutaj albo na Waszych profilach social media! Jeśli chcecie dodać je do siebie, pamiętajcie proszę o hasztagach:  #druzynaCF i #swietaCF , żebym mogła Was znaleźć 🙂 Dziękuję Wam, że dzielicie się swoimi wrażeniami, bo to naprawdę wiele daje i motywuje do dalszej pracy! Ściskam Was mocno i mam nadzieję, że Mikołaj był dla Was dzisiaj bardzo hojny i włożył Wam coś dobrego do buta 🙂

Do zobaczenia jutro!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.