WyzwaniaWyzwanie świąteczne

WYZWANIE ŚWIĄTECZNE: DZIEŃ CZWARTY [8.12]

Zmęczony, zmęczona? To dobrze, bo czwartego dnia wyzwania czeka nas coś przyjemnego!

Wiem, że wiele z Was poważnie podeszło do wyzwania i wykonuje treningi sumiennie. Jestem bardzo dumna! Ostatnio miałam trochę gorszy okres, ponieważ mam trudny czas w rodzinie i Wasze zaangażowanie, wpisy i zdjęcia bardzo poprawiają mi humor. DZIĘKUJĘ!

Pamiętaj, że codziennie w zakładce TRENING NA DZIŚ będzie czekało na Ciebie nowe wyzwanie. Nie zawsze to będzie trening z mojego kanału YT, więc warto zaglądać i trzymać się wyzwania!

Chcesz wygrać moją książkę? Szczegóły znajdziesz w poście: klik.

TWÓJ TRENING NA DZIŚ:

Na czym polega dobry i skuteczny plan treningowy? Na odpowiednim dopasowaniu treningów, ale też odpowiedniej regeneracji. To właśnie podczas odpoczynku zachodzą zmiany, które pozwalają naszemu ciału się zmieniać. Dlatego dzisiaj czeka Was coś specjalnego – aktywna regeneracja.

Aktywna regeneracja i jej sposób zależy od Waszego poziomu zaawansowania. Do wyboru macie cztery opcje:

a) bieg do 40 minut

b) marszobieg do 40 minut

c) spacer do 40 minut

d) zrobienie treningu rozciągającego:

Sam wybierasz swoją opcję aktywnej regeneracji – fajnie, gdybyś napisał w komentarzu lub w swoim poście, na co się zdecydowałeś 🙂 Ja wybieram bieganie! 

ZADANIE DLA OSÓB Z PRZEMIANĄ/ZE SWOIM PLANEM TRENINGOWYM:

Osoby z własnym planem treningowym lub trenujące z Przemianą, powinny dzisiaj wykonać trening dla osób z pracą siedzącą lub dowolny trening wymieniony powyżej. 

DZIĘKUJĘ!

Dziękuję bardzo za wszystkie Wasze wiadomości, zdjęcia i komentarze. 🙂 

Pamiętaj: #swietacf i #druzynacf to nasze hasztagi!

Do zobaczenia jutro!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.