Bez kategorii

Nie wiesz od czego zacząć? Żaden problem! Mój program treningowy Przemiana znów dostępny!

Jednym z głównych powodów braku efektów czy motywacji jest… brak konkretnego planu. Wróć – nie tylko konkretnego, ale też dobrego: takiego, który naprawdę działa. Dlatego tym milej mi ogłosić, że plany treningowe Przemiana w wersji na 4-tygodnie i 12-tygodni wróciły właśnie do sklepu!

Praca nad nową wersją sklepu zajęła… prawie 3 miesiące. Szczerze mówiąc, to w pewnym momencie już myślałam, że nigdy tego nie skończymy. Ponieważ w przyszłości pojawią się nowe możliwości i produkty, strona została już odpowiednio pod to rozbudowana i dlatego tyle to trwało.

Jednak jest! Działa! A razem z nią wraca plan treningowy Przemiana – rzecz, z której po prawie roku dalej jestem tak samo dumna i dalej uważam za świetne narzędzie do pracy nad swoim ciałem.

 

CZYM JEST PRZEMIANA?

Przemiana to opracowany przeze mnie program treningowy, mający na celu zmienić Twoje ciało. Możesz liczyć na gwarantowaną poprawę kondycji i ujędrnienie ciała, natomiast zależnie od Twojej diety, możesz także schudnąć lub wyrzeźbić swoje ciało. 

plan treningowy przemiana, ćwiczenia dla początlujących i zaawansowanych

Plan treningowy przedstawiony jest za pomocą zdjęć, które ilustrują każde ćwiczenie.  Ponieważ używany jest czas, a nie powtórzenia, trening nadaje się dla osób o każdym poziomie zaawansowania. Do planów dołączony jest poradnik dotyczący żywienia i komponowania posiłków. Cały plan treningowy dostępny jest w formacie PDF.

Plan można wydrukować lub przeglądać na komputerze, telefonie czy tablecie.  Dostępne są dwie wersje: 4 i 12 tygodniowa.

Więcej o planie Przemiana przeczytaj tutaj: KLIK.

CO OPRÓCZ TEGO W SKLEPIE?

książka Codziennie Fit

Oprócz tego, w sklepie jest możliwość zakupienia mojej książki oraz zapisania się do newslettera, który będzie wysyłał Wam informacje, gdy już opracujemy obóz sportowy. Na razie jest on w fazie bardzo początkowej organizacji.

Dodatkowo jest też możliwość zakupienia treningów personalnych ze mną na terenie Wrocławia. Jest to opcja dostępna tylko dla kilku osób. 

Przejdź do sklepu: TU.

A JEŚLI NIE CHCĘ WYDAWAĆ PIENIĘDZY?

To też nic straconego. Co jakiś czas wypuszczam darmowe plany treningowe, dostępne dla każdego. Jeśli chcesz skorzystać z jakiegoś gotowca, wystarczy, że wejdziesz w zakładkę plany treningowe i wybierzesz coś dla siebie.

Mam nadzieję, że sklep Wam się spodoba! W razie jakichkolwiek problemów technicznych, zgłaszajcie je proszę tutaj w komentarzach, wtedy najszybciej je zobaczę i będziemy mogli zareagować 🙂 

marta hennig, plan przemiana, link do sklepu

 

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.