Plany treningowe

Darmowy plan treningowy na miesiąc – wersja dla początkujących i zaawansowanych

Chcesz wrócić tej jesieni do gry? Proszę bardzo! Przed wami gotowy plan treningowy w wersji dla początkujących i zaawansowanych!

 Zaprojektowałam dla was nowy plan treningowy – tym razem na 4 tygodnie. 🙂 Jak zazwyczaj, plan składa się z moich treningów wideo, które znajdziecie na moim kanale na youtube.   
Oba plany są przygotowane tak, żeby zapewnić maksimum efektów – zarówno tych wizualnych, jak i zdrowotnych. Możecie też liczyć na poprawę kondycji.
 

JAKIE BĘDĄ EFEKTY? PLAN TRENINGOWY NA MIESIĄC

 • „Czy od tego planu schudnę?” – to najczęstsze pytanie, jakie słyszę po publikacji planów. 🙂 Odpowiedź brzmi: tak i nie.
  Tak – jeśli będziesz jeść zdrowo i dbać o dietę.
  Nie – jeśli będziesz jeść niezdrowo, treningi zajadać słodyczami, i tak dalej. Wszystko więc tak naprawdę zależy od Ciebie.
 • „Czy od tego planu ujędrnię ciało?” – jak najbardziej. Nie mam żadnych wątpliwości.
 • „Czy ten plan pozwoli mi nabrać masy mięśniowej?” – to zależy. Jeśli dopiero zaczynasz i dołączysz do tego odpowiednie żywienie – powinien wystąpić taki efekt. Jeśli ćwiczysz już jakiś czas – ciało może się wzmocnić i ujędrnić, ale nie liczyłabym na spektakularną masę.

trening cardio w domu

Pytania, które zawsze się pojawiają:

 • „Czy mogę zamienić dni i treningi?” – nie jest to rekomendowane, plan stanowi całość i w tej postaci na pewno będzie skuteczny.
 • „Czy w dni wolne mogę biegać/pływać/zrobić inny trening” – dni wolne są po to, by zregenerować organizm. Dzięki regeneracji mogą nastąpić korzystne zmiany! Bez niej – nie liczyłabym na spektakularne efekty. Nadmiar szkodzi tak samo, jak brak. W dni wolne można jednak spacerować, spędzać aktywnie czas z rodziną. Niezalecane są treningi i intensywna bądź średnio intensywna aktywność.

TRENINGI ZAWARTE W PLANIE:

Przygotowałam Wam bezpośrednie linki do filmów, żebyście nie marnowali czasu na szukanie odpowiednich treningów.

Dla początkujących:

TYDZIEŃ I & III

 1. Super Body Rzeźba
 2. Dla początkujących 2
 3. Fit Body
 4. Cardio + brzuch
 5. Stretching z fokami

TYDZIEŃ II & IV

 1. Trening odchudzający
 2. Bez Tupania
 3. Dla początkujących 2
 4. Fit Body
 5. Stretching z fokami

plan treningowy na miesiąc, darmowy plan treningowy

Zaawansowani:

TYDZIEŃ I & III

 1. Cardio + brzuch
 2. Super Body Rzeźba
 3. Trening odchudzający
 4. Turbo Trening
 5. Stretching z fokami

TYDZIEŃ II & IV

 1. Spalający tabata + Turbo Brzuch
 2. Bez Tupania
 3. Total Body
 4. Trening HIIT
 5. Stretching z fokami

 JAK DOSTAĆ PLAN?

Jeśli nie jesteś subskrybentem newslettera, zapisz się poniżej, a po potwierdzeniu maila, także otrzymasz wiadomość z planem. Sprawdźcie swoje skrzynki, folder spam oraz zakładki w mailu.

 

 

UWAGA: jeśli po zapisaniu się do newslettera nie dostałeś maila potwierdzającego ani harmonogramu, sprawdź w folderze SPAM oraz w zakładach oferty czy innych dostępnych na Twojej skrzynce.JEŚLI MASZ MAILA NA ONECIE LUB WP i mimo zapisania się do newslettera nie dostałeś pliku (a sprawdziłeś w spamie i zakładkach), prawdopodobnie jest to problem Twojego dostawcy. Bardzo proszę – załóż wtedy maila np. na gmail.com. Tam zawsze wszystkie wiadomości dochodzą.

Jest jakiś problem z newsletterem na onecie i wp, za co bardzo przepraszam. Na razie nie wiem jak go rozwiązać 🙂 Niekiedy maile u tych osób nie docierają.

Członkowie newslettera raz w tygodniu dostają informację o wszystkich nowych postach na blogu. Dodatkowo, przy okazji wyzwań zawsze otrzymują darmowe materiały dostępne od razu.

DO DZIEŁA!

Mam nadzieję, że plany będą dla Was przydatne. Powodzenia! Jeśli chcesz dać znać, że ćwiczysz z planem, wrzucając zdjęcia z treningu dodaj hasztag #druzynaCF 🙂 Możesz też udostępnić link do wpisu dla znajomych – im nas więcej, tym raźniej 🙂

Po większą dawkę motywacji zapraszam na FACEBOOKA INSTAGRAM.

 
About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.