• Szukaj

Co wziąć ze sobą na siłownię? Poradnik


Co wziąć na siłownię? To pytanie, które zadaje sobie bardzo dużo osób. Dzisiaj pokażę Wam, co mam w swojej torbie na siłownię i o czym zawsze warto pamiętać, idąc na trening. Zerknijcie na ten krótki poradnik!

CO WZIĄĆ NA SIŁOWNIĘ?

Wiem, że dla niektórych osób – zwłaszcza na początku – spakowanie wszystkich rzeczy na siłownię może być problemem. Dlatego przygotowałam dzisiaj dla Was krótki poradnik w formie wideo. Mam nadzieję, że film Wam się przyda i że już nie będziecie musieli się stresować, że czegoś zapomnieliście 🙂

HEJ!

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji!

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!