Plany treningoweRuch

11 treningów, które spalą mnóstwo kalorii i pozwolą ci schudnąć

Jeśli zależy ci na efektywnym schudnięciu, wzmocnieniu ciała i spaleniu sporej liczby kalorii w krótkim czasie – mam coś dla ciebie! Oto zestawienie 11 treningów, które pomogą ci osiągnąć cel.

Chociaż w procesie odchudzania każdy ruch jest dobry, dokładnie dopasowany trening pozwoli na lepsze i szybsze efekty. Warto więc wybierać takie zajęcia czy aktywności, które angażują całe ciało, wzmacniają je, a przy okazji mają odpowiednią intensywność. Zazwyczaj zalecam dwa rodzaje aktywności tego typu:

  • dłuższy trening ze średnią intensywnością,
  • krótki trening z wysoką intensywnością

Dodatkowo w każdym z treningów przemycam ćwiczenia wzmacniające całe ciało. 

Ponieważ pojawia się sporo pytań odnośnie tego, jaki trening wybrać, przygotowałam dla was zestawienie treningów, które możecie wykorzystać, jeśli chcecie schudnąć bądź macie ochotę spalić trochę kalorii, wzmocnić ciało i poprawić kondycję.

Dodatkowo szykuję dla was plan treningowy na cały miesiąc z uwzględnieniem nowych treningów, ale ponieważ tym razem chcę to zrobić w trochę inny sposób (bardziej zaawansowany) zajmuje mi to trochę więcej czasu. 🙂

To co – czas na trening!

11 TRENINGÓW NA ODCHUDZANIE

1. HIIT – to krótki trening, ale o wysokiej intensywności. Pozwala nie tylko spalić kalorie i wzmocnić ciało, ale podkręcić metabolizm.

2. Turbo trening – trening wyzwanie! Mimo swojej długości, intensywność jest całkiem spora przez cały czas. Świetny nie tylko dla odchudzających się, ale także dla tych, którzy chcą poprawić kondycję.

3. Trening odchudzający – ćwiczenia wielostawowe i duża intensywność – kompleksowy trening na odchudzanie!

4. Pogromca Tłuszczu – jeden z ulubionych treningów moich widzów na kanale – to musi oznaczać tylko jedno – jest moc 🙂

5. Trening spal 500 kalorii – trening, który pozwoli ci spalić sporo kalorii i popracować nad całym ciałem.

6. Total Body – wymagający trening obejmujący całe ciało. 

7. Trening spalający TABATA – intensywny, krótki trening mający za zadanie podkręcić metabolizm i wspomóc proces odchudzania.

8. Trening dla początkujących – wiem, że nie wszystkie powyższe treningi nadają się dla osób o słabej kondycji bądź początkujących. Dlatego przygotowałam trening, który angażuje całe ciało i jest także wyzwaniem, ale osoby początkujące powinny być w stanie go zrobić. Pamiętajcie, że aby wyrobić sobie kondycję, trening musi być dla was wyzwaniem!

9. Trening cardio + brzuch– trening łączący elementy cardio z ćwiczeniami wzmacniającymi brzuch. Świetny dla wszystkich, którzy chcą zadbać o sylwetkę – nie tylko spali kalorie, ale też pozwoli się ładnie ujędrnić.

10. Trening cardio + pośladki – kolejna część treningu cardio z ćwiczeniami na konkretną część ciała – tym razem pośladki! Najpierw spalamy i pracujemy nad całą sylwetką, a na koniec stawiamy akcent na pośladki, modelując je i unosząc do góry. 
11. FULL BODY – kompleksowy trening na całe ciało o zmiennej intensywności, dzięki czemu jesteśmy w stanie nie tylko poprawić swoją kondycję, ale popracować nad utratą tkanki tłuszczowej i wzmocnieniu mięśni. 

HEJ! 

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji! 

Mam nadzieję, że takie zestawienie treningów będzie dla was przydatne. 🙂