Site icon Codziennie Fit

TURBO TRENING – spalamy & rzeźbimy [WIDEO]

turbo trening codziennie fit trening spalający odchudzający

TURBO TRENING - spalamy kalorie i rzeźbimy ciało | Codziennie Fit
Przed Wami długi i intensywny trening – nazwałam go turbo treningiem, bo daje popalić. Trening nastawiony jest na dużą intensywność, dzięki czemu: spala sporo kalorii, poprawia kondycję oraz wzmacnia i ujędrnia ciało (zmieszałam ćwiczenia wydolnościowe z wzmacniającymi – dlatego taki efekt).

Trudno mi obiektywnie stwierdzić, jak trudny jest ten trening, bo inaczej to odbieram jednocześnie ćwicząc i gadając – zawsze męczę się bardziej, niż kiedy później odpalam ten trening w domu. Myślę jednak, że średnio-zaawansowani i wyżej będą zadowoleni. To coś dla was. Ambitni początkujący mogą spróbować.

Mam nadzieję, że trening wam się spodoba. Nagrywanie ćwiczeń zajmuje zawsze najwięcej czasu, ale przede wszystkim pracy. Lubię to robić, a jeszcze bardziej, kiedy czytam, że ktoś ćwiczył 🙂 Super uczucie.

HEJ! 

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło. Niedługo przekroczymy 40 tysięcy subskrybentów! Czy będziesz jednym z nich?

Dołącz do mnie na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji! 

 

Exit mobile version