WideoZestawy ćwiczeń

TURBO TRENING – spalamy & rzeźbimy [WIDEO]

Przed Wami długi i intensywny trening – nazwałam go turbo treningiem, bo daje popalić. Trening nastawiony jest na dużą intensywność, dzięki czemu: spala sporo kalorii, poprawia kondycję oraz wzmacnia i ujędrnia ciało (zmieszałam ćwiczenia wydolnościowe z wzmacniającymi – dlatego taki efekt).

Trudno mi obiektywnie stwierdzić, jak trudny jest ten trening, bo inaczej to odbieram jednocześnie ćwicząc i gadając – zawsze męczę się bardziej, niż kiedy później odpalam ten trening w domu. Myślę jednak, że średnio-zaawansowani i wyżej będą zadowoleni. To coś dla was. Ambitni początkujący mogą spróbować.

Mam nadzieję, że trening wam się spodoba. Nagrywanie ćwiczeń zajmuje zawsze najwięcej czasu, ale przede wszystkim pracy. Lubię to robić, a jeszcze bardziej, kiedy czytam, że ktoś ćwiczył 🙂 Super uczucie.

HEJ! 

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło. Niedługo przekroczymy 40 tysięcy subskrybentów! Czy będziesz jednym z nich?

Dołącz do mnie na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji! 

 

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.