WideoZestawy ćwiczeń

Pełny trening dla początkujących, bez kondycji 2 [WIDEO]

Przygotowałam dla was kolejny trening – tym razem jest to pełen trening (z rozgrzewką i rozciąganiem) dla osób początkujących bądź bez kondycji (albo jedno i drugie). 

Pierwsza wersja tego treningu, dawno temu, biła rekordy popularności na moim kanale. Po planach treningowych na kondycję (kliknij tutaj) zobaczyłam też, że jest zapotrzebowanie na materiały dla początkujących i tak powstał ten trening 🙂

Od teraz nowe treningi będą raz w tygodniu – postaram się je nagrywać tak, żeby raz mogli skorzystać początkujący, a raz zaawansowani. Treść kanału chciałabym dopasować do jak największego grona osób – mam nadzieję, że to mi się uda! Dajcie proszę znać jak wam się podoba trening – wasze opinie dużo dają przy tworzeniu nowych materiałów. Oprócz tego będą pojawiać się dodatkowe 2 filmy tygodniowo (nietreningowe).

Zapraszam Was do subskrypcji kanału! Dzięki temu będziecie na bieżąco, bo powiadomienia dostajecie od razu po publikacji filmu, ale też mi będzie po prostu, po ludzku, miło.

Dołącz do mnie na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji! 

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.