Zdrowy lifestyle

Zaglądamy do mojej książki! Wnętrze i spis treści!

Jeżeli chcielibyście dokładnie wiedzieć, o czym jest moja książka i jak wygląda – mam coś dla Was 🙂

Już jest fragment mojej książki, którą można sobie obejrzeć, przewertować i co najważniejsze – zajrzeć w spis treści.  Dostaję komentarze, że nie możecie doczekać się premiery – JA TEŻ NIE! Dalej nie wierzę, że to naprawdę już teraz, że to możliwe i że moje marzenie się spełniło!!!

Wszystko to jest dla mnie jakąś totalną abstrakcją. Widzę kolejne kupione egzemplarze, widzę wasze komentarze, wsparcie i po prostu pękam. Dziękuję Wam za Wasze głosy wsparcia, wszystko czytam, zwłaszcza w momentach, w których oblatuje mnie strach, że może się wygłupiam i nikt tego nie będzie chciał przeczytać, a co dopiero kupić.

Jak zobaczyłam moją książkę na Lubimy Czytać, to prawie umarłam. Kocham ten portal, mam na nim konto 🙂 no i.. no po prostu nie dochodzi to jeszcze do mnie. 

Z góry przepraszam, jeśli będę truć Wam wasze zgrabne pupy tekstami na temat książki, ale chyba rozumiecie moją ekscytację. Ważna informacja: nie robię tego kosztem innych wpisów – te ukazują się normalnie i w takiej samej częstotliwości! Jutro będzie wpis o tym, jak dobrać biustonosz sportowy 🙂 A na kanale jeszcze dziś ukaże się nowy film 🙂

ZAJRZYJ DO KSIĄŻKI „CODZIENNIE FIT”

Marta Hennig Codziennie Fit książka, poradnik jak być fit

Aby zajrzeć do książki i ją poczytać, wystarczy kliknąć W TYM MIEJSCU – PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ.

„Codziennie Fit” do 23 maja jest w przedsprzedaży i każdy egzemplarz kupiony w przedsprzedaży będzie z moim podpisem. Od razu uprzedzam, że piszę jak kura pazurem!! Dodatkowo teraz cena jest niższa – normalna to 39,90 zł, a teraz można ją kupić za 29,52 zł.

Jak być fit - książka i poradnik dla początkujących, Marta Hennig "Codziennie Fit"

Książka po premierze będzie dostępna w sieciach Empik oraz innych księgarniach.  Wysyłka za granicę w przedsprzedaży jest dostępna w Empiku: KLIKNIJ TUTAJ.

GDZIE KUPIĆ „CODZIENNIE FIT”?

Jeśli chcielibyście zakupić książkę, byłoby świetnie, gdybyście skorzystali z mojego linku – KUP KSIĄŻKĘ.  

Szczerze – jest to link afiliacyjny, co oznacza, że od każdej kupionej przez ten konkretny link książki ja mam dodatkowy zysk. Nie są to duże kwoty, ale mam zamiar je wydać na kolejne książki do nauki (naukowe publikacje mają swoje ceny :)). Poza tym, mam też podpięte statystyki do tego linku, dzięki czemu mogę zaspokajać swoją ciekawość i wiedzieć, czy ktoś w ogóle kupił książkę 😀 

Możesz też kliknąć baner:

Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, to piszcie – staram się odpisywać na wszystkie pytania :*

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.