Zdrowy lifestyle

Moja książka „Codziennie Fit” już dostępna W PRZEDSPRZEDAŻY!

Już jest! Moja książka dostępna w przedsprzedaży z atrakcyjnym rabatem i podpisem!

Kochani!

Bardzo miło mi ogłosić, że moja książka jest już dostępna w przedsprzedaży. Tylko w przedsprzedaży książki będą w wersji z podpisem. Dodatkowo, wydawnictwo zrobiło rabat, dzięki czemu pozycję można zakupić taniej niż normalnie!

Targają mną różne emocje i prawie wybucham. To niesamowite, że rok mojej pracy i te ostatnie 4-5 miesięcy zwiększonej, intensywnej harówki, stresów, to wszystko już za mną. Oddaję w wasze ręce coś, z czego strasznie jestem dumna i co –  mam nadzieję! – wam się spodoba.

W przyszłym tygodniu pokażę też fragment Codziennie Fit. Powoli będę uchylać kolejnych tajemnic, więc myślę, że czeka nas ciekawy okres 🙂

Już się nie mogę doczekać, żeby pokazać wam więcej, jestem strasznie zadowolona! Książka jest piękna w środku, jest to zasługa zarówno wydawnictwa Publicat jak i Agaty Matulki, z Fotografii dla biznesu, która zrobiła mi przepiękne zdjęcia!!

Książkę zrecenzowała także Dorota Traczyk – jak się o tym dowiedziałam, to pisnęłam. Dorota jest dietetykiem, a jej bloga czytam od dawien dawna, była to więc bardzo miła niespodzianka 🙂 

GDZIE KUPIĆ „CODZIENNIE FIT”?

Jeśli chcielibyście zakupić książkę, byłoby świetnie, gdybyście skorzystali z mojego linku – KUP KSIĄŻKĘ.  

Szczerze – jest to link afiliacyjny, co oznacza, że od każdej kupionej przez ten konkretny link książki ja mam dodatkowy zysk. Nie są to duże kwoty, ale mam zamiar je wydać na kolejne książki do nauki (naukowe publikacje mają swoje ceny :)). Poza tym, mam też podpięte statystyki do tego linku, dzięki czemu mogę zaspokajać swoją ciekawość i wiedzieć, czy ktoś w ogóle kupił książkę 😀 Wczoraj odświeżałam stronę milion razy, bo już poinformowałam o możliwości przedsprzedaży w grupie na facebooku oraz przez newsletter. 

Możesz też kliknąć baner:

PYTANIA

Jeśli macie jakieś pytania – pytajcie w komentarzach, postaram się udzielić wszystkich informacji 🙂 Odpowiadałam także na pytania pod ostatnim wpisem, ale wiem, że było ich dużo i ktoś mógł nie zauważyć, więc piszcie!

Jaram się strasznie!!!!

I co Wy myślicie? Fajnie? 🙂 Ja chyba zniosę jajko do premiery!!!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.