• Szukaj

DARMOWY fitness planner z dzienniczkiem żywieniowym do druku!

Jednym z najlepszych sposobów na wprowadzenie zdrowej diety i regularnych treningów, jest planowanie lub prowadzenie dzienniczka żywieniowego – jestem o tym przekonana. Notując to, co jemy (przynajmniej na początku naszej fit drogi) jesteśmy w stanie szybko zweryfikować, czy robimy gdzieś błędy i jakie. Dodatkowo, to kolejna motywacja – nic tak nie daje kopa do działania, jak ładnie uzupełniony tydzień, który mówi nam, że daliśmy z siebie 100 procent!

I właśnie dlatego, razem z moim Patrykiem zaprojektowaliśmy darmowy fitness planner do wydruku. Znajdziecie w nim miejsce na zapisywanie swoich posiłków oraz treningów, a także śledzenie dziennego spożycia wody oraz humor danego dnia. Planner jest tygodniowy. Można go wydrukować w kolorze (polecam, bo jest uroczy!) albo normalnie w szarościach.

POBIERZ PLANNER

Jeżeli chcecie dostać taki planner, wystarczy, że zapiszecie się do newslettera bloga (chyba, że już w nim jesteście – jeśli tak, planner przyjdzie dzisiaj na waszą skrzynkę do wieczora!).

Po zapisaniu się i potwierdzeniu swojego adresu mailowego, dostaniesz ode mnie wiadomość z plikiem na maila.

Osoby, które są już zapisane do newslettera, dostaną maila z plikiem bezpośrednio na swoje skrzynki i nigdzie nie muszą się zapisywać. Sprawdźcie swoje skrzynki, folder spam oraz zakładki w mailu.

UWAGA: jeśli po zapisaniu się do newslettera nie dostałeś maila potwierdzającego ani plannera, sprawdź w folderze SPAM oraz w zakładach oferty czy innych dostępnych na Twojej skrzynce.

JEŚLI MASZ MAILA NA ONECIE LUB WP i mimo zapisania się do newslettera nie dostałeś pliku (a sprawdziłeś w spamie i zakładkach), prawdopodobnie jest to problem Twojego dostawcy. Bardzo proszę – załóż wtedy maila np. na gmail.com. Tam zawsze wszystkie wiadomości dochodzą.

Jest jakiś problem z newsletterem na onecie i wp, za co bardzo przepraszam. Na razie nie wiem jak go rozwiązać 🙂 Niekiedy maile u tych osób nie docierają.

Członkowie newslettera raz w tygodniu dostają informację o wszystkich nowych postach na blogu. Dodatkowo, przy okazji wyzwań zawsze otrzymują darmowe materiały dostępne od razu.

Mam nadzieję, że plany będą dla Was przydatne.

Dajcie znać w komentarzu, czy takie materiały Wam się podobają!

Po większą dawkę motywacji zapraszam na FACEBOOKA i INSTAGRAM.

Napisane przez
Marta Hennig

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.

Zobacz wszystkie artykuły
Napisane przez Marta Hennig

Chcesz być fit?

MAM COŚ DLA CIEBIE!


Na moim kanale youtube znajdziesz treningi, zestawy ćwiczeń na konkretne partie ciała, zdrowe przepisy, pomysły na jadłospis na cały dzień, porady dotyczące bycia fit oraz wiele, wiele więcej!
I to wszystko za darmo!