Plany treningoweRuch

Idzie wiosna: 3 darmowe plany treningowe!

Ponieważ wiosna już się powoli zbliża – zarówno terminem, jak i pogodą – przygotowałam dla was króciutki plan treningowy, który pozwoli wam przygotować się na nadejście cieplejszych miesięcy. Uwaga: tym razem mam trzy wersje: dla biegaczy i dla osób ćwiczących w domu – początkujących i już ćwiczących!

Ten plan treningowy przyda się dla każdego. Jeżeli waszym celem jest schudnięcie, dobrze go połączyć z odpowiednim żywieniem. Jeśli chcecie utrzymać wagę, wystarczy jeść tyle, ile potrzebujecie. Przede wszystkim ma on jednak pomóc w utrwaleniu dobrych nawyków i regularności w ćwiczeniach.

Do dzieła!

PLAN TRENINGOWY DLA OSÓB ĆWICZĄCYCH W DOMU/ POCZĄTKUJĄCYCH

Marta Hennig, fit dziewczyna, trening dla początkujących, trening dla biegaczy, lekkoatletyka, bieżna

fot. Fotografia dla Biznesu

To plan dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają lub niedawno rozpoczęli przygodę z ćwiczeniami. Dzięki temu poziom jest dostosowany do waszego organizmu i nikt nie powinien wyrządzić sobie szkody. 

Dzień 1:

Dzień 2:

Dzień 3:

Dzień 4:

Dzień 5:

Dzień 6:

PLAN TRENINGOWY DLA OSÓB ĆWICZĄCYCH W DOMU

Marta Hennig, trening fitness, ćwiczenia dla początkujących i zaawansowanych, plan treningowy, co ćwiczyć

Ten plan jest dla osób, które już jakiś czas ćwiczą i mają kondycję – lepszą czy gorszą, ale mają 🙂

Dzień 1:

Dzień 2:

Dzień 3:

Dzień 4:

Dzień 5:

Dzień 6:

PLAN TRENINGOWY – DLA BIEGACZY

trening dla biegaczy, Marta Hennig, ćwiczenia dla początkujących i zaawansowanych, plan treningowy

 

U biegaczy skupiłam się na wzmacnianiu ciała – co jest równie ważne, co sam trening biegowy! W przypadku kiedy biegacie więcej niż 3 razy, możecie spokojnie dodać bieganie do reszty treningów i dalej będzie w porządku. Jeśli kondycyjnie to dla was zbyt wiele, po prostu po każdym treningu biegowym róbcie trening na brzuch, nogi lub stretching (wszystkie są poniżej).

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5

Dzień 6

POBIERZ PLANY TRENINGOWE TUTAJ:

Aby dostać plik do druku, zapisz się do blogowego newslettera korzystając z poniższego formularza. Jeśli już jesteś zapisany – nie musisz tego robić, plany będą niedługo na twojej skrzynce.
Po zapisaniu się i potwierdzeniu swojego adresu mailowego, dostaniesz ode mnie wiadomość z plikiem na maila.

 

 

 

Osoby, które są już zapisane do newslettera, dostaną maila z plikiem o godzinie 21:00. Sprawdźcie swoje skrzynki, folder spam oraz zakładki w mailu.

UWAGA: jeśli po zapisaniu się do newslettera nie dostałeś maila potwierdzającego ani harmonogramu, sprawdź w folderze SPAM oraz w zakładach oferty czy innych dostępnych na Twojej skrzynce.

JEŚLI MASZ MAILA NA ONECIE LUB WP i mimo zapisania się do newslettera nie dostałeś pliku (a sprawdziłeś w spamie i zakładkach), prawdopodobnie jest to problem Twojego dostawcy. Bardzo proszę – załóż wtedy maila np. na gmail.com. Tam zawsze wszystkie wiadomości dochodzą.

Jest jakiś problem z newsletterem na onecie i wp, za co bardzo przepraszam. Na razie nie wiem jak go rozwiązać 🙂 Niekiedy maile u tych osób nie docierają.

Członkowie newslettera raz w tygodniu dostają informację o wszystkich nowych postach na blogu. Dodatkowo, przy okazji wyzwań zawsze otrzymują darmowe materiały dostępne od razu.

Mam nadzieję, że plany będą dla Was przydatne. Powodzenia!

Po większą dawkę motywacji zapraszam na FACEBOOKA i INSTAGRAM.

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.