Zdrowy lifestyle

Mój trening i dieta – co u mnie #9

Jeśli miałabym opisać jak najkrócej ten tydzień, to byłaby to walka z chorobą i z terminami jednocześnie. Ale jestem tak szczęśliwa i zadowolona, że po prostu muszę się z Wami tym podzielić!

CO U MNIE?

Te dwa tygodnie były niezwykle intensywnie! Najpierw całe dnie poświęcane były na pewien projekt, co do którego miałam wyznaczony termin. Denerwuje mnie, że nie mogę jeszcze oficjalnie tego ogłosić, ale obiecuję, że jak będę mogła, to od razu napiszę o tym cały wpis. Ucieszycie się – a przynajmniej mam taką nadzieję!

W międzyczasie dopadła mnie choroba. Dziękuję Wam za wszystkie życzenia powrotu do zdrowia na insta i facebooku 🙂 Czuję się bardzo dobrze, ale mam niesamowicie mocne ataki kaszlu, więc jutro znów czeka mnie wizyta u lekarza. Mam przeczucie, że coś mi siedzi w krtani albo oskrzelach i po prostu muszę to wyleczyć do końca 😐 Kaszel strasznie mnie dusi, czasami aż mam odruch wymiotny 🙁

Jeszcze przed chorobą udałam się na badania, których wyniki pokażę na blogu, bo wierzę, że będą bardzo Was ciekawić!

Oficjalnie za to mogę ogłosić: istnieje startup Codziennie Fit! W tamtym tygodniu założyłam razem z Patrykiem firmę w inkubatorach przedsiębiorczości, żeby móc sprzedawać plany treningowe. Tak! Wreszcie je skończyliśmy! Jestem jednocześnie dumna, podjarana i przestraszona, oraz ciekawa Waszej reakcji.

15326220_1045575715569443_6625733622976333804_o

Wszystkiego dowiecie się za kilka dni. Kończę pracę nad sklepem. Jeżeli zapisywaliście się mailowo do wiadomości o planach treningowych, to po prostu czekajcie. Jeśli nie – zerknijcie na stronę sklepu tutaj: klik – i zostawcie swój mail. Opłaca się, bo wszystkie maile na liście dostaną kod rabatowy na 30, a nawet 40 złotych. Taka zniżka będzie tylko raz. Potem oczywiście planuję sezonowe promocje, ale na pewno nie aż tak duże! Doceniam to, że czekacie, mi kibicujecie i jesteście tu ze mną i chcę te osoby wynagrodzić odpowiednio.

Mimo choroby, postanowiłam pojechać do Warszawy na weekend z dwóch powodów – po pierwsze, czekała konferencja trenerów zorganizowana przez Reebok, po drugie – Blogowigilia, czyli świąteczne spotkanie blogerów.

img_20161211_202643

 

15578196_1052362348224113_7674978743114911526_o

img_20161211_202739

Na Fit Forum (konferencji Reebok) spędziłam czas z innymi trenerami z całej Polski, w tym z siostrami ADIHD które bardzo lubię. Poznałam też uroczą Karolinę, która ma po prostu rozbrajający uśmiech.

Więc weekend także obfitował w atrakcje 🙂

W tym tygodniu kuruję się i kończę prace nad sklepem. Dodatkowo moje postanowienie noworoczne, które zaczęłam już teraz, to regularność na youtube, dlatego mogliście już oglądać Q&A:

A jutro lub pojutrze spodziewajcie się nowego filmu z „fit nowościami grudnia”. W weekend zaś nagrywam dla Was kolejne zestawy ćwiczeń 🙂

MÓJ TRENING

Niestety od ubiegłego poniedziałku jestem chora, więc mój trening ogranicza się do rollowania i rozciągania. Nie chcę na razie obciążać ciała, bo czuję, że jeśli do końca się nie wykuruję, będzie ze mną słabo!

MOJA DIETA

Dalej korzystam z usług Body Chief. Jestem bardzo zadowolona z cateringu, nie wyobrażam sobie gotowania w takiej sytuacji – jeden projekt na deadlinie, sklep robiony, studia, choroba… cieszę się, że nie muszę się o to martwić. 

 

 

Choinka ubrana, choroba trochę bardziej znośna, witaminy wypite <3 @body_chief #healthyeating #bodychief #healthy #fitness #fitspo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marta (@codziennie_fit)

 

Fishburger od @body_chief to od teraz mój ulubiony zdrowy fast food <3 Pyszka! #cleanfood #cleaneating #healthyeating #bodychief

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marta (@codziennie_fit)

OSTATNIO NA BLOGU

Dołącz do mnie na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji! 

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.