WideoZestawy ćwiczeń

Trening na wewnętrzną stronę ud

Trening na wewnętrzną stronę ud to ćwiczenia, o które prosiłyście najczęściej. Wcale się nie dziwię: wewnętrzne partie ud to bardzo kłopotliwa część kobiecego ciała, którą bardzo ciężko „wyrzeźbić” i polepszyć jej wygląd. Mimo tego, da się – wystarczy trochę samozaparcia i odpowiednie ćwiczenia.

Specjalnie dla Was, na Wasze prośby nagrałam trening, który skupia się na problematycznej części wewnętrznej naszych pięknych nóg 🙂 Robiony regularnie na pewno pomoże, zwłaszcza, jeśli dodamy do niego inne odpowiednie ćwiczenia w ciągu tygodnia.

TRENING NA WEWNĘTRZNĄ CZĘŚĆ UD

Tak jak mówię na filmie – dużo zależy od poziomu tkanki tłuszczowej. Jeśli macie nadwagę lub dodatkowe kilogramy, oprócz tych ćwiczeń radzę dobrać jeszcze inne – mogą być z mojego kanału, np. trening odchudzający czy pogromca tłuszczu.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zasubskrybujecie kanał – ZASUBSKRYBUJ TUTAJ. Dzięki temu zawsze wiecie o filmikach pierwsi i przy okazji motywujecie mnie do częstszego nagrywania 🙂

Miłego dnia i udanego treningu!!

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.