Zdrowy lifestyle

Najlepsze piosenki do ćwiczeń – gotowa playlista [5]

Co do za trening bez muzyki? No właśnie! Po raz kolejny przychodzę do Was z pełną playlistą piosenek, które świetnie nadadzą się zarówno do biegania, jak i do ćwiczeń w domu czy na siłowni.

Kocham ćwiczyć z muzyką! Nie bez powodu – muzyka potrafi skutecznie zmotywować do działania i sprawić, że zrobisz dodatkowe 3 powtórzenia 🙂 

Po raz kolejny skomponowałam dla Was playlistę trwającą ponad godzinę, z dwoma utworami spokojniejszymi na koniec ( do stretchingu) i mocnym środkiem. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Jeśli macie ochotę, możecie udostępnić ten wpis na facebooku – czy wiecie, że dzięki Waszym lajkom i udostępnieniom na bloga przychodzą nowi czytelnicy, najczęściej Wasi znajomi? To dla mnie mega podziękowanie. Tak jak i Wasze komentarze. Dziękuję, że jesteście, tak ogólnie 🙂 

Ponieważ sama słucham muzyki przez Spotify, przygotowałam playlistę w tym programie. Można ją obserwować – będzie wtedy dla was łatwo dostępna. Do odsłuchania musicie mieć chyba konto Spotify, możecie po prostu je założyć przez fejsa.

PLAYLISTA DO ĆWICZEŃ

Link do playlisty: playlista do ćwiczeń

Poprzednie wpisy z tej serii:

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.