Codziennie Fit

Wyzwanie: październik bez słodyczy!

Słodycze – coś, z czym większość z nas ma okropny problem. Skutecznie sabotują każdą walkę o zdrową i wysportowaną sylwetkę. A ponieważ w grupie raźniej… to październik ogłaszam miesiącem bez słodyczy! Przyłącz się do wyzwania!

Ponieważ wrześniowe wyzwanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania pod względem tego, jak dużo osób się zgłosiło i jak wam poszło, stwierdziłam, że co miesiąc powinniśmy w grupie motywować się do zdrowych zmian w swoim życiu.

W październiku spróbujemy ograniczyć słodycze i cukier. Dlaczego mówię „ograniczymy” a nie „zrezygnujemy”? Dlatego, że traktuję zdrowe odżywianie jako sposób na życie, a nie na miesiąc. Wyobrażacie sobie, że już nigdy nie zjecie ulubionego loda czy szarlotki waszej mamy? No właśnie. Słodycze czy cukier raz na jakiś czas nie zrujnują naszej sylwetki ani naszego zdrowia.

PAŹDZIERNIK BEZ SŁODYCZY – O CO CHODZI?

Zasady są bardzo proste.

TRZY WERSJE WYZWANIA

Dostępne są trzy opcje wyzwania:

DOSTAŃ PLIK Z PRZEPISAMI NA ZDROWE SŁODYCZE!

wyzwanie miesiąc bez słodyczy, przepisy na zdrowe słodycze

Zapisz się do newslettera (poniżej), a dostaniesz na skrzynkę plik z wszystkimi przepisami na zdrowe słodycze i wypieki, które kiedykolwiek ukazały się na blogu. Dostaniecie to w formie pdf, dzięki czemu będziecie mieli przepisy zawsze przy sobie – czy to na telefonie, czy na komputerze, można je też wydrukować, zbindować i mieć mini-książkę kucharską 🙂

Jeżeli jeszcze nie jesteś zapisany do newslettera, zrób to tutaj:

Członkowie newslettera raz w tygodniu dostają informację o wszystkich nowych postach na blogu. Dodatkowo, będą coraz częściej otrzymywali darmowe materiały dostępne tylko i wyłącznie dla nich.

Oczywiście Wasze maile są bezpieczne – używam ich tylko do celów blogowych (wysyłanie Wam informacji o nowych postach raz w tygodniu + dodatkowych, darmowych materiałów).

DODATKI

Dołącz do mnie na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE po dodatkową dawkę motywacji! 

To co? Zaczynamy!

Exit mobile version