Zdrowy lifestyle

Koszulki i worki treningowe Codziennie Fit

Pojawiły się koszulki i worki treningowe z motywującymi nadrukami.

Bardzo wiele z Was pytało mnie, czy udostępnię swoje koszulki do sprzedaży. Była to ciężka decyzja, ponieważ cena w sklepie, w którym zamawiam koszulki, wcale nie jest niska. Dobrze wiecie, że cały mój blog pokazuje, że można być fit za małą ilość pieniędzy – a to się z tym kłóci.

SKLEP JEST TU.

 Jest to jednak najlepszy pośrednik z koszulkami, jaki istnieje w sieci. Te koszulki są świetnej jakości, tak samo jak i nadruki. No i mają ładne kroje! Nie chciałam udostępniać swojego logo na zwykłych t-shirtach, takich, jakie możecie zobaczyć na lekcjach w-fu. Te koszulki mają Wam służyć. Dlatego zdecydowałam się mimo wszystko udostępnić Wam ich zakup, stwierdzając, że jak ktoś będzie chciał, to kupi, a jak nie – to wcale nie musi. Nie obrażę się 🙂
IMG_20160725_135057
 
 Koszulki idą z zagranicy, dlatego tak droga jest kwota przesyłki. Wydaje mi się, że mimo wszystko zakup się opłaca, bo jakość jest dobra, ale to i tak zależy od Was.

Jeżeli kupiłaś coś w sklepie, wrzuć fotkę z hasztagiem #jestemcodzienniefit. Dzięki temu będę mogła znaleźć Twoje zdjęcie i przybić Ci wirtualną piątkę 🙂

A jeżeli macie jakiekolwiek pytania, zadawajcie je tutaj, pod postem. Odpowiem 🙂

Miłego dnia, moi kochani!
About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.