Zestawy ćwiczeń

Błyskawiczny trening na całe ciało [WIDEO]

Czasami nie mamy czasu na ćwiczenia. Dlatego właśnie przygotowałam błyskawiczny trening, który zajmie wam mniej niż kwadrans, a będzie równie skuteczny, jak jego długi odpowiednik.

 Wiem, że nie wszyscy mają czas, żeby codziennie lub co drugi dzień trenować po 1-1,5 godziny. Dlatego przygotowałam bardzo krótki, wręcz błyskawiczny trening, który pozwoli wam utrzymać ciało w formie i wzmocnić mięśnie, jednocześnie nie zajmując dużo czasu.

BŁYSKAWICZNY TRENING NA CAŁE CIAŁO

Zaletą tego treningu są dobrze dobrane ćwiczenia. Po pierwsze: ułożyłam zestaw tak, by ćwiczył całe nasze ciało. Po drugie: korzystałam lub sama wymyślałam takie warianty ćwiczeń, które angażują jak najwięcej partii mięśniowych. Dzięki temu ćwiczymy całe ciało w krótkim czasie. Wysoka intensywność pozwala na zaangażowanie także naszego serducha i płuc, a co za tym idzie – spalanie większej ilości kalorii i oczywiście, poprawianie kondycji.

Mam nadzieję, że trening Wam się spodoba.  🙂 

Polecam zasubskrybować kanał, żeby być na bieżąco i żeby zrobić mi po prostu przyjemność. Znajdziecie mnie też na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

No i snapchat: codzienniefit 

About author

Articles

Jestem trenerką, absolwentką AWF we Wrocławiu i byłym sportowcem. Założyłam tego bloga, by udowodnić, że fit może być każdy - niezależnie od wieku i grubości portfela.