Site icon Codziennie Fit

Zdrowa żywność: co wybrać? Moje zakupy fit produktów

Razem z modą na bycie fit, sklepy zalała fala różnych zdrowych produktów. W morzu różnych „fit”, „bio”, „eko”, „healthy” trudno tak naprawdę rozpoznać, czego warto spróbować, a co niekoniecznie. Dlatego dzisiaj pokażę wam moje zakupy w dziale ze zdrową żywnością i doradzę, czego warto spróbować w swojej kuchni.

 Carrefour Polska zaprosił mnie do przetestowania ich Zdrowej Półki – działu, na którym znajduje się zdrowa żywność. Stwierdziłam, że skorzystam z okazji, żeby pokazać Wam, jakie produkty ja bym wybrała i do czego bym je wykorzystała. Teraz jest tyle możliwości i tak wiele wyboru, że można się w tym pogubić. Bardzo często piszecie do mnie, co warto kupować, czy coś testowałam, czy to polecam – to jest trochę taka odpowiedź na te wszystkie wiadomości. Na te produkty zwróciłam uwagi, można je spokojnie przetestować.

Wiadomo: jedne produkty są bardziej potrzebne, inne mniej. Uważam, że najlepiej sobie testować i próbować różne rzeczy! Najczęstsza rzecz, która zabija zdrowe odżywianie to rutyna. Jest w tym mnóstwo zabawy i próbowania nowych przepisów! Ja w ten sposób np. odrzuciłam mąkę kokosową – mam do niej dwie lewe ręce, nic, kompletnie nic mi z niej nie wychodzi! 

ZDROWA ŻYWNOŚĆ – CO KUPIĆ?

Zobaczcie, jakie produkty wybrałam, i do czego je wykorzystam:

Jeżeli chcecie, żeby na blogu pojawił się przepis z konkretnym produktem, dajcie znać. Na pewno coś wymyślę i to przetestuję, a jeśli się sprawdzi – wrzucę na bloga, żebyście też mogli z tego skorzystać!

Mam nadzieję, że ten film pomoże Wam wybrać ciekawe produkty i przetestować kompletnie nowe rzeczy 🙂

Moja lista zakupów:

Czy podobają Wam się tego typu wideo? Dajcie znać, co sądzicie o takim formacie „unboxingu”. 🙂

Wpis powstał we współpracy z marką Carrefour Polska.

Exit mobile version